כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

הטרנד החם שאתם צריכים להכיר - דלתות פנים מעוצבות

אחד הטרנדים החמים ביותר כיום הינו דלתות פנים מעוצבות לבית. מהם הקווים המנחים בעיצוב דלתות הפנים כיום?

12/04/2015
יש כמה טרנדים חשובים מאד בעיצוב הבית, שכל מי שמעורה בתחום, חייב להכיר. אם אתם רוצים לעצב את הבית שלכם בצורה מעודכנת ככל האפשר, חשוב מאד שכמובן תהיו מעורים בכל הטרנדים הרלוונטיים. אולם מהו הטרנד החם הבא שכדאי להכיר? אנחנו מדברים כמובן על דלתות פנים מעוצבות לבית. אם בעבר דלתות הפנים נתפשו כפריט שהוא בעיקר שימושי - מה שמאפשר לחצוץ בין החדרים, הרי שכיום יש הכרה בכך שהדלת המעוצבת היא בעלת תרומה אדירה לעיצוב הבית, והיא יכולה לעשות את כל ההבדל!

במה דברים אמורים?

● הדלת כאמצעי בולט - קודם כל חשוב להבין כי דלתות פנים מעוצבות נחשבות לטרנד הבא מסיבה פשוטה- הן הרבה יותר בולטות ממה שאנחנו נוטים לתאר לעצמנו. לא מדובר על עוד חלק בקיר שפשוט משמש כחוצץ. במקרים רבים הדלת היא פריט עצמאי במידה רבה, וגם התזוזה שלה הופכת אותה לאלמנט יוצא דופן בבית (הרצפה, הקירות והתקרה לא זזים והדלת כן - זה משפיע על כל תפיסת המרחב שלה בתוך הבית). לכן, הדלת היא ממש לא עוד חלק שאפשר להתעלם ממנו. גם דלת פנים פשוטה לכאורה - יכולה להיות עולם ומלואו, אם רק מעצבים אותה בצורה המתאימה.

● עיצוב בשילוב של מספר חומרים - דרך אחת לתכנן כיום דלתות פנים מעוצבות, היא שהן יכללו בתוכן כמה חומרים שונים. כבר היום למעשה, מקובל מאד לשלב למשל בין עץ לבין זכוכית בדלתות הפנים. אולם אם בעבר היה מדובר על עיצוב חדגוני יחסית, הרי שכיום מדובר על שילובים מפתיעים מאד בין שני החומרים הללו, ולעתים אפילו עושים שימוש בזכוכית צבעונית, ומערבבים בין זכוכית חלבית לזכוכית שקופה - כדי ליצור עיצוב מעניין ומיוחד. עוד עיצוב מעניין שכדאי לשים לב אליו, הוא בשילוב בין עץ לבין אלומיניום - כאשר אפשר לצבוע את האלומיניום ולהפוך אותו לחומר משפיע ובולט בבית.

● האם הדלת תהיה מקושטת? - יש אנשים שמדמיינים דלתות פנים מעוצבות כדלתות מקושטות מאד, מלאות בשפע של עיטורים וציורים. חשוב מאד להבהיר כי דלת מעוצבת אין משמעותה בהכרח דלת מצועצעת יתר על המידה. למעשה יש דלתות שהעיצוב שלהן בא לידי ביטוי בחתכים וגימורים מיוחדים בעץ - ובצע שהוא אמנם יוצא דופן אך דווקא אחיד. כך לפעמים, דווקא המינימליזם, יכול ליצור עיצוב מאד מרשים ובולט. כמובן שיש מקרים שבהם אתם תעדיפו דווקא להשתמש בדלתות מעוטרות מאד - וזה פתוח לטעם האישי שלכם.

ובעצם הכל זה טעם אישי

זה המסר שרצינו שתצאו איתו - כשאתם בוחרים בדלתות הפנים המעוצבות, אתם בעצם נותנים דרור לטעם האישי שלכם, ולעיצוב של הבית שלכם כמו שאתם הייתם רוצים לקבל. לא צריך להסתפק עוד בעיצובים התבניתיים הרגילים שאתם מכירים - אלא לקבל דלתות מעוצבות בהתאמה אישית כמו שמיד רציתם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים