כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

לעבוד באירופה עם אזרחות גרמנית – ההטבות

רבים מאיתנו כבר שמעו על העובדה שניתן לקבל אזרחות גרמנית, לפעמים בקלות יתרה, ולעתים עם מאמץ מורכב קצת יותר, אך רבים כבר עשו ועושים זאת ברגעים אלו ממש. למה, אתם שואלים את עצמכם? בעמוד שלפניכם תקבלו מספר סיבות טובות, ואפילו מעולות, שכנראה יגרמו לכם לרוץ ולבדוק את הזכאות שלכם להוצאת דרכון גרמני בהקדם האפשרי.

14/04/2015

לחיות ולעבוד במדינות האיחוד האירופי

לחיות ולעבוד במדינות האיחוד האירופי
מתלוננים על המצב הכלכלי הקשה בארץ? העבודה שלכם לא מוצאת חן בעיניכם? השכנים אינם טובים בעיניכם? במקום להתלונן אפשר פשוט לעשות מעשה. אזרחות גרמנית מאפשרת לבעליה להתגורר לא רק בגרמניה אלא בכל רחבי אירופה, במדינות השייכות לאיחוד האירופי.
דרכון זה מאפשר לא רק מחייה ומגורים אלא גם עבודה בתנאים הזהים לתושבי אירופה האחרים. תנאי העבודה באירופה (לאלו שלא מובטלים..) ידועים כמובילים בעולם, ומאפשרים שפע כלכלי ללא דאגות ותנאים סוציאליים מתקדמים. שכר המינימום במדינות רבות ברחבי אירופה גבוה בהרבה מזה שבארץ, ורמת המחייה כמובן זולה בהרבה. מחירי הדלק, הסיגריות והאלכוהול ואפילו המזון, זולים בהרבה מאלו של הארץ, ולכן אם אתם ומשפחתכם מתקשים לסיים את החודש בישראל, ייתכן שבאירופה יהיה זה קל הרבה יותר.

תנאים סוציאליים מתקדמים

הידעתם שבצרפת על כל שישה חודשי עבודה ניתן לקבל דמי אבטלה לתקופה של ארבעה חודשים? ידעתם שאם עבדתם בספרד במשך ארבע שנים, שנה אחת תהיה על חשבון המדינה? תבדקו זאת בעצמכם ותיווכחו כי התנאים הסוציאליים באירופה הם מדהימים ויכולים להוות שיקול רציני לאלו שחושבים לעבור לשם לצמיתות. כאמור, אזרחות גרמנית מאפשרת לכם להתגורר בגרמניה, אבל לא רק, למעשה בכל מדינות האיחוד האירופי. התנאים הסוציאליים המתקדמים הניתנים לתושבי מדינות האיחוד האירופי כוללים לא רק דמי אבטלה, אלא מתייחסים גם ללימודים בחינם, שירותי רפואה מתקדמים ועוד.

ויזה לארצות הברית וויזת עבודה לאוסטרליה

מתכננים נסיעה לארצות הברית? בוודאי שתצטרכו להוציא ויזה בתהליך ארוך ומייגע, שגם יעלה לכם לא מעט כסף. בעלי דרכון אירופי אינם זקוקים לוויזה לארצות הברית. הם יכולים לקבל ויזה אוטומטית על ידי מילוי טופס פשוט באינטרנט לפני כל ביקור ביבשת המפורסמת. גם העבודה באוסטרליה מתאפשרת באופן אוטומטי למחזיקי דרכון אירופי ולבעלי אזרחות גרמנית. באוסטרליה, שכר המינימום הוא 15 דולרים אוסטרליים לשעה ברבים מן המחוזות, שמתקרבים כמעט ל-50 שקלים לשעה, לא משנה אם אתם מתדלקים, עובדים במק'דונלדס או טלפנים, שלא לדבר על עבודות משתלמות יותר לבעלי הכשרות ומקצועות.

דרכון נוסף

תמיד טוב להחזיק דרכון נוסף על זה הקיים. בין אם זה עבור כניסה למדינות שבהן הכניסה לישראלים אסורה או בעייתית למטרות ביקור ותיירות, ובין אם זה להנאה מכפל ההטבות כתוצאה מהחזקת שני דרכונים.
מה שבטוח הוא שעל ידי הוצאת אזרחות גרמנית אין לכם מה להפסיד! אצלנו במשרד עו"ד ד"ר יובל חן יסייעו לכם בכל הנדרש כדי לקבל אותה. צלצלו כבר עכשיו או הגיעו למשרדינו, וגלו את הדרך הפשוטה והקלה שבה תוכלו גם אתם להיות בעלי אזרחות גרמנית – ההטבות מחכות לכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים