כרגע באתר
3
3
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

נורות לד – השימושים השונים בבית

נורות לד הן היום השם החם ביותר בתחום התאורה וזאת לא רק בזכות היותן חסכוניות מאוד בהשוואה ליתר הנורות, אלא גם משום שהן מפיצות אור יפהפה ויכולות לסייע לנו להשתמש במגוון רחב של מכשירים – תוך חיסכון גדול בכסף. מדובר בנורות שבהן נמצאת דיודה מיוחדת, אשר בשעת מעבר של זרם חשמלי פולטת אור בספקטרום צר. עובדה זאת מאפשרת להשתמש בנורה ללא צורך במסננים נוספים כדי לקבל ספקטרום מסוים של אור, מה שהופך את הנורה לאידיאלית בשימושים ספציפיים כגון תאורת במה, רמזורים ועוד.

19/04/2015

אז מהם השימושים השונים של נורות לד?

אז מהם השימושים השונים של נורות לד?
לפניכם רשימה חלקית של השימושים השונים שעושים בנורות לד בבית:

• תאורה ביתית

השימוש בנורות לד לתאורה ביתית מאפשר למשתמשים בה ליהנות מאור יפהפה ומאריכות חייה של הנורה, שיכולה להחזיק הרבה יותר זמן מנורה רגילה. נורות הלד מגיעות הים בתוך גופי תאורה מרהיבים, שביניהם ניתן למצוא כאלה המתאימים לכל מקום בבית: לסלון, לחדר השינה, למטבח ואפילו לחדרי הילדים.

• תאורת גינה

השימוש בנורות לד בגופי תאורה לגינה הפך למאוד נפוץ היום, וזאת גם בזכות היתרונות הברורים של נורות אלה על פני הנורות האחרות הקיימות בשוק, וגם בזכות העובדה שהן מגיעות בתוך גופי תאורה מרהיבים, המיועדים להתקנה בגינה. ניתן למצוא היום שלל גופי תאורת גן בעלי נורות לד איכותיות, לרבות גופי תאורה שקועי קיר הניתנים להצבה בתוך קירות המבנה להארת שבילים ואזורים מסוימים בגינה, או כגופי תאורה שקועי רצפה להארת אזורים מתוחמים, כגון אזור שמסביב לבריכת נוי, למזרקה וכד'.

שימושים של נורות לד במהלך חיי היום-יום

• תאורת טלפונים סלולריים, מסכי טלוויזיה ומסכי מחשב

השימוש בנורות הלד נעשה בזכות הספקטרום הצר שלהן, בזכות עמידותן הרבה ובזכות העובדה שהן מחזיקות מעמד במשך זמן רב. התוצאה: תאורת מסך הרבה יותר חזקה ועמידה, המאפשרת לנו לעשות שימוש ארוך טווח במכשירים, מבלי להזדקק להחלפות ולתיקונים.

• פנסי הרמזורים

כאמור, הספקטרום הצר של נורות הלד הופך אותן לנורות אופטימליות עבור רמזורים. ואכן, כל הרמזורים המיוצרים בשנים האחרונות כוללים נורות לד, שהן גם עמידות בכל תנאי מזג האוויר ומחזיקות מעמד לאורך זמן.

ועוד טיפה...

שימושים נוספים שעושים היום בנורות לד הינם תאורת מכוניות, שלטי חוצות, גלאי תזוזה, פנסים, מדפסות, נוריות בשלט רחוק, נוריות בקרה, תאורת רחוב ועוד.

נורות שעושות אור בעיניים

השימושים השונים בנורות לד הופכים אותן לפופולריות ביותר, ולכן ניתן להשיגן כמעט בכל חנות לממכר אביזרי תאורה. אם אתם מחפשים נורות לד לשימושים ביתיים – בתוך הבית או בחצר, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את גוף התאורה המתאים ביותר לצורכיכם, ופשט ליהנות מכל היתרונות שמציעה הנורה המיוחדת הזאת: עמידות לאורך זמן, חיסכון משמעותי בהוצאות החשמל, ואור יפהפה, שיהפוך את הבית או את הגינה שלכם להרבה יותר נעים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים