כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עולם הגרילים לחצר - סקירה לקראת האביב

גרילי הגז הפכו בשנים האחרונות לברירת המחדל בתור מתקני בר-בי-קיו בחצרות ומרפסות הבתים. אין פלא בכך שהרי מדובר בדרך האסתטית, האיכותית והבריאה ביותר ליהנות מארוחות "על האש" מבלי ללכלך או להשתמש בפחמים שכולנו למדנו לשנוא.

27/04/2015
ובדיוק לקראת האביב המתקרב ועונת המנגלים הממשמשת ובאה, זהו הזמן המתאים ביותר להתחדש בגריל גז איכותי ביותר. מהן האופציות העומדות בפניכם? להלן סקירה מקוצרת.

עוצמות גרילים שלא נראו

כל גריל גז מצויד במבער אחד או יותר אשר מסוגל לספק כמות חום בזמן נתון. פרמטר זה מצוין במפרט הטכני של הגרילים בתור מספר ה- BTU. ככל שערך זה גבוה יותר, כך באופן מופשט, הגריל גדול ועוצמתי יותר. כיום ניתן למצוא גרילים של מותגים מובילים כגון גרנדהול ונפוליאון אשר מצליחים לספק גם 90,000 BTU! יחד עם זאת ראוי לציין כי לא על ה- BTU לבדו ייפול דבר. יש לחלק את מספר זה בשטח הצלייה בסמ"ר ולוודא כי מתקבל מספר שגדול או שווה ל- 18. במידה ומדובר בערך נמוך יותר, הרי שהגריל אינו די עוצמתי על מנת לחמם בצורה חזקה מספיק כל חלק וחלק על פני המשטח.
חשוב מאוד לרכוש גריל גז אשר כולל מפזרי להבה. אלמנטים אלו מונעים מגע של בשר ונוזלים ישירות עם הלהבות וכך לא נוצרים פרצי אש אשר פוגעים בהכנת המזון ובטעם והמבערים נשארים נקיים. מפזרי הלהבה אף תורמים לפיזור אחיד של חום על פני משטח הצלייה כך שניתן למקם בשרים, ירקות וכל חומר גלם אחר על פני כל נקודה במשטח ללא חשש.

פינוקים נוספים

לקראת האביב המתקרב חשוב מאוד שתדעו כי גרילי הגז מהקולקציות החדשות מגיעים עם לא מעט פינוקים נוספים שפשוט הופכים את החיים לקלים יותר. מותגים מובילים כגון נפוליאון עשויים להגיע עם תאורה מובנית בתוך ווסתי החום והגריל עצמו לשימוש מיטבי גם בחושך, כירות צד על גז, חשמל או אינפרא-אדום, מדפים מתקפלים, מגירות נשלפות, מד טמפרטורה מובנה, יחידות נשלפות הקלות לפירוק וניקיון ועוד. וזה עוד לפני שהזכרנו את העיצובים המרשימים שהופכים כל ארוחה לחוויה מעולם אחר
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים