כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

אבזור מושלם – פיג'ו 2008

פיג'ו 2008, רכב קומפקטי ונוח מאד, מציע לא מעט חידושים ופיתוחים רבים, ההופכים אותו למבוקש על ידי רבים.

03/05/2015
אחד מיתרונותיו של רכב הפיג'ו 2008 הוא האבזור הרב והאטרקטיבי שבו, אבזור חדשני שקשה להתעלם ממנו. הוא הגיע אלינו, לארץ, בשנת 2013 ולצד רמת אבזור גבוהה, הוא מתהדר בעיצוב נהדר ומושקע מאד. הוא מתמודד בהצלחה רבה עם רכבים אחרים מאותו סגמנט ונחשב לרכב משפחתי-ג'יפוני מצוין.

פתרונות רבים ברכב אחד

לא בכדי הפך רכב הפיג'ו 2008 מאז שהגיע לארץ למבוקש כל כך. למרות שמדובר ברכב קטן יחסית, רכב קומפקטי למדי מסוג רכבי הג'יפים הקטנים יותר, הוא מציע נוחות מרבית ומרחב נוח ונעים מאד לנהג ולנוסעי הרכב. רמת האבזור שלו גבוהה מאד ובאה לידי ביטוי בכמה דרכים. יש ברכב שש כריות אוויר, מערכת שמע ברמה גבוהה עם רדיו דיסק איכותי מאד, יש בו חלונות חשמליים וגם מערכת של נעילה מרכזית.

דגם ה – Active של הפיג'ו 2008 מציע אביזרים נוספים, כמו מערכת שמע עם מסך בגודל של 7 אינץ', חלונות אחוריים כהים, הגה מושקע המצופה בעור, מערכת לבקרת שיוט, מראות צד מתקפלות ומתכווננות, דיבורית BT ועוד ועוד. אחד היתרונות שברכב היא האפשרות לשלוט במערכותיו השונות, כמו גם במערכת השמע שלו, באמצעות ההגה. יש ברכב שקע V12 בחלקו האחורי וגם חיבור USB. בחלקו החיצוני של הרכב אפשר למצוא את פנסי הערפל וגם את חישוקי המגנזיום האיכותיים.

שילוב נכון בין עיצוב לחדשנות

רמת האבזור הגבוהה מאד של רכב הפיג'ו 2008, העומדת לרשותו של הנהג ולרשותם של הנוסעים, היושבים מאחור, מאפשרת נסיעה נוחה מאד. השילוב הנכון שבין עיצובו של הרכב לחדשנות שבו הבאה לידי ביטוי, בין היתר, באבזור שבו, הופכים אותו לרכב יעיל מאד עבור רבים.

בהשוואה למתחריו, מציע רכב זה ביצועים מצוינים על הכביש, צריכת דלק נמוכה יחסית, ובמיוחד בגרסת ה – 1200 סמ"ק שלו, והתנהגות כביש טובה, כיאה לג'יפונים קטנים. לצד כל אלה, מציע הרכב גם מנוע איכותי עם ביצועים טובים בזכות משקל הרכב הנמוך יחסית.

אפשר למצוא את הפיג'ו 2008 בכמה וריאציות שונות, שכל אחת מהן מציעה מספר שונה של יחידות הנעה. למי שחשוב ליהנות מביצועים טובים יותר על הכביש, מומלץ לרכוש את זה דגם ה – 1600 סמ"ק שההספק שלו הוא 120 כוחות סוס. במקרה זה מדובר במנוע חזק יותר ואיכותי יותר, אם כי יש לקחת בחשבון שצריכת הדלק גבוהה יותר בשל כך, בהשוואה לגרסת ה – 1200 סמ"ק.

לסיכום

פיג'ו 2008 הוא רכב שמספק מענה מתאים לנהג כרכב שטח קומפקטי, ולנוסעים עצמם היושבים מאחור. בזכות רמת האבזור הגבוהה שהוא מציע, רמת הבטיחות וגם נוחות הנסיעה הוא פתרון למי שרוצה ליהנות מרכב משפחתי בסגנון ג'יפ, רכב שמזכיר במידה מסוימת במראהו את רכבי הסטיישן. עיצובו מרשים למדי ומושקע מאד וישנה התייחסות רבה לפרטים השונים שבו, וגם לקטנים שבהם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים