כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

רכישת ציוד לבית הספר באינטרנט

רכישת ציוד לקראת שנת הלימודים יכול להיות סיוט לא זול עבור כל הורה והורה. ולא רק כסף הוא הבעיה אלא גם זמן רב שמתבזבז ולעיתים רק כדי לגלות שהספרים אזלו.

03/05/2015
לפני שמתחילים לכתת רגליים מחנות לחנות בניסיון נואש למצוא את סל הציוד הזול ביותר, ולפני שנגררים אל תוך מבצעי ענק של רשתות מוצרי הכתיבה הגדולות, הגיע הזמן לבחון אלטרנטיבה נוספת - רכישת ציוד לבית הספר באינטרנט.

יתרונות הרכישה באינטרנט:

• חיסכון משמעותי בזמן

בעת רכישת ציוד לבית הספר באינטרנט אנו חוסכים זמן יקר של שוטטות בחנות וחיפוש מוצרים, זמני עמידה בתור וכמובן אין צורך בחיפוש נואש אחר מקום חניה בחודשי הקיץ העמוסים.

• היצע גדול של מוצרים

אתרי האינטרנט השונים מציעים שפע של מוצרים מכל סוג שרק תוכלו לדמיין - החל ממחברות וקלסרים, מוצרי כתיבה, קלמרים תיקים וכן הלאה. לרב, חנויות האינטרנט דואגות למלאי זמין של מוצריהן.

• ניתן להשוות בקלות

חווית קניה אינטרנטית מאפשרת לנו להשוות בקלות ובמהירות בין מוצרים דומים, או בין מחירים של מוצרים זהים בחנויות השונות, ולמעשה מאפשרת לנו לקבל את הציוד הנדרש במחיר המשתלם ביותר ובזמן האספקה הטוב ביותר.

• רכישה ממוקדת זולה יותר

במידה ורוכשים את כל הציוד בחנות מקוונת אחת, לרב תהיה הנחה על רכישה מעל סכום מסוים, מה שמוזיל עוד יותר את עלות הקנייה.

• משלוחים נוחים ואפשרות החזרה נוחה

קנייה מקוונת של ציוד לבית הספר מייתרת את הצורך לגרור עגלות ענקיות אל הרכב או לפרוק ולסחוב את השקיות הכבדות. בנוסף, לרuב חנויות באינטרנט מציעות משלוחים חינם לרחבי הארץ תוך מספר ימי עסקים. במידה ויש מוצר שאתם מעוניינים להחזיר או להחליף מכל סיבה שהיא, חנויות האינטרנט מחויבות לקבל בחזרה מוצרים תוך פרק זמן מוגדר מראש, ולהעניק בתמורה שוברי החלפה או זיכוי כספי - לבקשת הלקוח.

חסרונות הרכישה באינטרנט:

• לא ניתן להעריך את איכות המוצרים

אין באפשרותינו להתרשם מהמוצר באופן פיזי, ויש להסתמך על תמונות ועל הכתוב באתר בלבד לצורך הערכת איכות המוצרים. אפשר להיעזר במפרט או תיאור המוצר באתר במידה וקיים, או בחוות דעת של גולשים שרכשו את המוצר קודם לכן.

• אין חווית הקנייה

עבור חלקנו, בחירה וקנייה של ציוד לבית הספר היא חוויה משפחתית שהילדים נהנים ומתרגשים ממנה. הויתור עליה כמובן נתון לשיקולכם.

רמת האבטחה

עלינו לוודא כי האתר אמין ומאובטח ברמה הגבוהה ביותר, וכי הרכישות בו נעשות באמצעים מוכרים אשר שומרים על פרטיות הלקוח והמידע אותו הוא מוסר. מומלץ לוודא עם איזו חברת סליקת אשראי האתר עובד, ואם במקרה הוא עובד עם חברה כמו PayPal הידועה ברמת האבטחה הגבוהה שלנו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים