כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

סטודנטים עושים כסף בניקיון

מאז הושק אתר ozeret4u, אנחנו מקבלים פניות רבות של סטודנטים ממוסדות אקדמים באיזור תל אביב וחיפה המחפשים עבודה בנקיון בתים, להשלמת הכנסה. מפתיע?!

07/04/2008

למה סטודנטים רוצים לעבוד בניקיון?

אותנו זה אכן הפתיע בהתחלה, כי הנחנו שסטודנטים מתרחקים מעבודות תחזוקה וניקיון, אולם עוזרי ועוזרות הבית שמגיעים מספסל הלימודים לעבודה הסבירו לנו מהר מאוד מדוע טעינו.
"השכר בעבודת ניקיון מגיע ל35-45 שקל לשעה נטו וגם הנסיעות ממומנות, אין לי שום הצעה דומה לזה היום במסגרת אחרת- וחוצמזה, אני בחור מסודר שגם ככה מבלה בסידור הבית שלי", אומר אמיר סטודנט להיסטוריה ומדע המדינה בתל אביב.
גם גלית סטודנטית מהמרכז חושבת שעבודה בניקיון היא פתרון קלאסי להשלמת הכנסה בזמן הלימודים. "אין הרבה עבודות שאני קובעת את השעות הנוחות בין הלימודים.
אני בעצם "גברת" לעצמי. עד עכשיו גם נוצר קשר טוב עם משפחה אחת שהופנתה אלי מאתר ozeret4u ואני עובדת אצלה פעם בשבוע בניקיון. הבחירה היא הדדית ביני ובין המשפחה מה שאין לי בשום עבודה אחרת", היא מסבירה. לדבריה, מעבודות הניקיון היא מתכננת הכנסה נוספת של 2,000 שקל בחודש.

למה בעלי בתים רוצים סטודנטים בעבודות ניקיון?

משיחות מקדימות שהיו לצוות האתר עם גולשים מחפשים באתר, נראה שגם להם נוח כשסטודנטית רצינית מנקה. שוש אחת המנויות באתר הסבירה לנו למה העדיפה להעסיק סטודנטית לעבודת ניקיון "אני יודעת שאני לא מכניסה סתם מישהי הביתה, זו סטודנטית, היא מראש נראית לי יותר אמינה וכאחת שלא תמרח את כל היום בניקוי כי היא גם צריכה ללמוד"


לנו, זו היתה הפתעה נעימה. אנחנו מקווים שעוד סטודנטים יצטרפו בקרוב, עם סיום הבחינות, לozeret4u ונוכל לחבר כאן בין כוח אדם איכותי ואמין של סטודנטים לבין מעסיקים בכל הארץ.


אז איך עושים את זה?

מערכת אתר ozeret4u מזמינה אתכם לפתוח כרטיס חינם באתר ולהתחיל לעשות כסף
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים