כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חברות ניקיון ופוליש

מהו תפקידה של חברת ניקיון ומה יש לוודא לפני שמקבלים שירות מחברה כזו? כל הטיפים והעצות הכי חשובים לקבלת החלטה נבונה.

07/09/2009

חברת ניקיון - אתם בחברה טובה

בלגאן, חוסר סדר, אבק, לכלוך; הם אף פעם לא נגמרים, אפילו אם תצחצחו את הבית עד גרגר האבק האחרון, תשימו כל דבר במקום ותשמרו על הניקיון עד היסוד. תמיד הבלגן והאבק ימצאו את הדרכים שלהם להיכנס את ביתכם שוב ושוב. יישבו אצלכם בלי בושה ויחגגו בפינה שקטה. לנקות לבד זה כלל אינו פשוט. עליכם להוציא כל פעם מחדש המון כוח, אנרגיה ותעצומות נפש. אז לא פלא שאנשים רבים בישראל שוכרים חברת ניקיון.

מה עושה חברת ניקיון

חברתניקיון אחראית על ניקיון הדירה מאלף ועד תו, דואגת לדירה או לעסק כאילו היו שלה ומנקה ביסודיות את כל חלקי המקום. ניתן לבצע ניקיון כללי ועד פרטני, שטיפת הריצוף בכל חלקי הדירה וכן פוליש במקרה הצורך. ניקיון חדרי האמבטיה וחדרי הנוחיות כולל פאנלים, ברזים, כיורים, קרמיקות, חרסינות ועובש הנדבק בפינות. כמו כן הניקיון יכול לכלול גם תריסים, חלונות, דלתות ומשקופים, שטיחים מסוגים שונים ופרקטים - והכול בזהירות רבה ותוך כדי שימוש בחומרים מתאימים על מנת לא לפגוע בכלי הבית, בחדרים בשטיחים ובשאר החפצים היקרים לכם. כך נשארת לכם דירה נקייה, נעימה ומבריקה; דירה שנעים לשהות בה.

מנקים בשבילכם

זה לא אומר שאם אתם מפקידים את הבית שלכם בידי חברת ניקיון מקצועית, אז עכשיו תשבו רגל על רגל. ובעצם, אולי דווקא כן. בזמן שחברת הניקיון מבצעת את עבודתה ומצחצחת לכם את הדירה, תוכלו לעסוק בעניינים הפרטיים שלכם. תוכלו לצאת לסידורים, לקפוץ אל השכנים או אפילו לנוח צהרים או לעשות כל העולה על רוחכם. את זמן ניקיון הדירה תוכלו לקבוע עם חברת הניקיון. קבעו בשעות הנוחות לכם, בזמן שאתם נמצאים בדירה או בזמן שאתם מחוצה לה מטיילים. כמו בכל דבר ועם כל בעל מקצוע, תוכלו לסמוך עליהם אך עליכם לשים לב לחפצים האישיים שלכם.

חברת ניקיון: מה חשוב לבדוק

ניקיון בית מצריך השקעה רבה. העוסקים במלאכת הניקיון עובדים קשה והעבודה רבה וסיזיפית. בררו על חברות הניקיון השונות ומה כל אחת מהן מציעה: האם המחירים נוחים לכם, באילו שעות תרצו לקבל שירות ועוד. ערכו השוואות ובירורים עם מכרים ואחרים. לאחר שביררתם כמעט הכול, ולפני תחילת העבודה, חשוב ומומלץ שתסכמו ביניכם מספר דברים מראש וערכו תיאום ציפיות: מה הם נותנים, השעות, הסכום הנדרש, מהו סדר העבודה המועדף עליכם וכן מהי המטרה לשמה שכרתם אותם: לניקיון כללי חד פעמי, קבוע יומיומי ואולי משהו אחר.

חברת ניקיון במעבר דירה

אם אתם נמצאים בתהליך של מעבר דירה וכניסה אל דירה חדשה, אז כדאי בהחלט לשכור לפני כן חברת ניקיון. תמיד תוכלו לעשות זאת בעצמכם, אולם עם כל המאמץ הנפשי והפיזי שכרוך במעבר הדירה, אולי כדאי לכם קצת לנוח, לקחת הפסקה ולהשאיר לאחרים לעשות בשבילכם את העבודה. ולא חסרה עבודה. בדירה חדשה יש תוספת אבק בשל עבודות הבנייה שנעשו במקום: קידוח, צביעה, סיוד וכדומה. אפילו אם קיבלתם דירה נקייה מקבלן הבניין - דרוש ניקיון נוסף. חברת ניקיון מקצועית מומחית בניקיון דירות חדשות. מעבר דירה אומנם הוא תהליך מרגש, אך לפני כן ראוי לנקות היטב את הדירה. בוודאי לא תרצו ששום גוויה של חרק או פירורי אבק יישבו אתכם בחדווה באמצע הסלון, או בתוך כוס הקפה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים