כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ניקיון לפסח

כמו בכל שנה המוני בית ישראל נאלצים לצאת מחירות לעבדות ולנקות: ולא סתם לנקות – לנקות לפסח

08/03/2010

המטלה – ניקיון יסודי

ניקיון לפסח זה סוג של מטלה שנגזרה גם על אילו שלא מדקדקים בביעור החמץ, ולכן כל אחד ואחד מאיתנו מוצא עצמו יום לפני פסח (במקרה של העצלנים שבינינו) עם מטאטא, מגב, סמרטוטים וחומרי ניקיון בניסיון נואש לתור אחר כתמים, פירורים, אבק, שערות וסתם לכלוך שהצטבר לו כבר שנה– כך שמקומות רחוקים ונסתרים כמו פנלים, משקופים ומסילות החלונות זוכים לביקור, ריפודי הספה והכורסא שלנו נשאבים מאבק ומשיערות, המדפים של הארונות מתנקים להם מכל מיני ממצאים חשודים והשטיחים מוצאים עצמם תלויים וחבוטים על מעקה המרפסת.

ניקיון המשרד

במקום העבודה שלנו ניתקל באותה הבעיה – הצטברות אבק, כתמים ולכלוך נמצאים בכל מקום, מהמחשב האישי שלנו עד לעמדת הקפה המשותפת לכל המחלקה. ועל כן חשוב לכולנו, במיוחד לכבוד חג הפסח, שנהנה מסביבת עבודה נעימה.

אין ספק שניקיון לפסח זו עבודה קשה ודי מתישה לרבים מאיתנו, אך אפשר למצוא מענה לבעיה ולחסוך זמן יקר ועצבים אם שוכרים חברת ניקיון אמינה או מנקות לבתים פרטיים.

חברת ניקיון עוזרת לך במיוחד בחג

להעסיק עוזרת הינו דבר ראוי בבתים רבים וכמובן במשרדים ועסקים, על אחת כמה וכמה כאשר צריך לנקות את הבית ביסודיות. במידה ותעסיקו עוזרת או צוות ניקיון, השטיחים והריפודים יזכו לטיפול מקצועי הכולל שאיבה, קרצוף והתזת חומר ניקוי ריחני, הרצפה והחלונות יזכו לטאטוא ושטיפה המתבצעת במכונות משוכללות, המשאירות את הרצפה עם פוליש יסודי, כל מקום אחר בבית או במשרד יזכה לטיפול דומה (ארונות, משקופים, פנלים וכ"ד) וזאת במהירות וביעילות.

פסח יכול להפוך לחג הרבה יותר נעים ומשמח אם נסמוך על שירות ניקיון אמין ויסודי.

חג שמח!

פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים