כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

היתרונות של אלומיניום לעיצוב הבית

כיום אנו יכולים לראות אלומיניום בכל חלק בבית – החל מדלתות, שולחנות וחלונות בעלי מסגרת אלומיניום- אז למה כולם בוחרים באלומיניום? היכנסו וקראו על יתרונותיו.

24/08/2015
האלומיניום הינו חומר אשר לא רבים יודעים כי הינו אחד החומרים היותר נפוצים בשימוש בעיצוב הבית ואף בהרכבת מרבית הריהוט. האלומיניום מאפשר לנו ליצור מבנים וצורות אשר לא היו מתאפשרות באותה הנוחות והנגישות ממתכות אחרות, אשר שונות מהאלומיניום באופי ובאיכות שלהן. האלומיניום מאפשר קלות עבודה והינו חומר נפוץ אשר מאופיין בהתמודדות קלה עמו, כל אלו ועוד הינן סיבות אשר הפכו את האלומיניום לכה פופולרי בקרב יוצרי הרהיטים והמעצבים הרבים. כאן אנו נסביר מעט על יתרונותיו של האלומיניום ושימוש באלומיניום לעיצוב הבית.

האלומיניום – המתכת המנצחת לעיצוב הבית

האלומיניום – המתכת המנצחת לעיצוב הבית
ישנם סוגים רבים של מתכות (אם נתחשב גם בכל מיני תערובות אשר קיבלו שמות משלהם, נמנה כנראה אלפי סוגי מתכות בעולם), וכמו רובן, מתכת האלומיניום הינה בעלת תכונות שונות אשר אלו אפשרו לה להיות המתכת הכה נפוצה בכל הנוגע לעיצוב הבית.

קלות משקל – כיום, כל ילד אשר למד בשיעור מדעים בבית ספר כנראה עבר גם הוא שיעור בו מביאים כמה מתכות לכיתה ואז כל פעם מחדש מפתיעים את הילדים עם העובדה כי כדור אלומיניום שוקל בצורה משמעותית פחות מכדור ברזל לדוגמא, ואף לעתים גם פחות מכדור עשוי עץ. זוהי הדגמה מוחשית נהדרת אשר מראה עד כמה קל האלומיניום ביחס לשאר החומרים תוך היותו מתכת לכל דבר, הקלות הזו מאפשרת בנייה והנדוס של מגוון צורות אשר לא היו יכולות לשרוד תחת המשקל העצמי שלהן בכל הנוגע לעיצובים שונים, ובנוסף, קלות המשקל מאפשרת לחלונות ושולחנות שונים להיות קלים להעברה והזזה.

אל-חלד – האלומיניום אינו מחליד בקלות ודוחה באופן יעיל ביותר את תהליך הקורוזיה במשך שנים רבות, בנוסף ניתן גם למרוח עליו שכבות לקה שונות אשר מאריכות את אורך חייו באופן משמעותי. תכונה זו מאפשרת לאלומיניום לשרוד את המגוון הרחב של התקופות הישראליות – החורף הגשום והקיץ החם, בנוסף לאזורים אשר מלווים באופן מתמיד בלחות אשר אינה פוסקת.

קל ליצור תעשייתי – עוד מרכיב חשוב מאוד בכל הנוגע לנפיצותו של האלומיניום, הוא קל וזול מאוד ליצור ביחס לחומרים שונים, דבר המאפשר לו בקלות להיות חומר מוביל בכל הנוגע לבנייה.

הרכבה ועיצוב ריהוט בעזרת אלומיניום

האלומיניום הינה מתכת נהדרת בכל הנוגע להרכבה ועיצוב ריהוט באמצעות עבודות אלומיניום מקצועיות. כיום אנו יכולים לראות בקלות אלומיניום בכל ריהוט בבית – החל מדלתות פנימיות, השולחנות וכמעט בוודאות כי גם החלונות הינם בעלי מסגרת אלומיניום. האלומיניום מתאים מאוד לתנאי מזג האוויר החמים מאוד או אדרבה, הקרים והגשומים, והמתכת יכולה לשרוד אותם בקלות ועקב כך לדוגמא, פרגולות העשויות מאלומיניום הינן פרגולות היעילות והמתאימות ביותר לחורף. האלומיניום מאפשר רהיטים קלים, מעוצבים להפליא וגם זולים ביחס לחומרים אחרים, ובכך הינה המתכת אשר מומלץ לבחור בה בכל הנוגע לריהוט ועיצוב ביתכם.


פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים