כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

איך לבחור דלתות פנים לדירה?

בחירת דלתות פנים לדירה אולי נחשבת שדבר של מה בכך או כדבר שלא צריך להשקיע בו מחשבה כי פשוט מסתדרים עם דלתות הפנים שהקבלן מציע, אבל זה ממש לא חייב להיות כך. איך זה יכול להיות אחרת? את כל התשובות תמצאו כאן במאמר.

17/04/2016

על מה מעידות דלתות הפנים שלכם?

על מה מעידות דלתות הפנים שלכם?
דלתות פנים מעידות הרבה מאוד על האופי שלכם; אם אתם בוחרים להישאר עם אותן דלתות סטנדרטיות שהקבלן התקין בביתכם, אתם כנראה ממש בסדר כי זה מה שעושים רוב האנשים, אבל אם אתם בוחרים להחליף את דלתות הפנים לדלתות שאתם בוחרים באופן אישי – אתם אנשים שהאמירה האישית חשובה להם, והבית שלכם בוודאי מעוצב בצורה מיוחדת ביותר.

דגשים לבחירת דלתות פנים

אמנם, בחירה של דלתות פנים צריכה להתבצע על פי ההעדפה האישית שלכם, אבל יש כמה דגשים שחשוב לתת עליהם את הדעת בעת רכישת דלתות פנים לבית. ואלו הם:

• רכישה מחברה מוכרת – כדאי מאוד לרכוש דלתות פנים מחברה מוכרת, על מנת שתוכלו להיות בטוחים שאתם רוכשים דלתות איכותיות מכל הבחינות.

• התאמה לעיצוב הכללי – בחירת דלתות פנים שונות מאלה שהתקין הקבלן היא בחירה עם אמירה, אבל כדאי מאוד שהיא תתאים לעיצוב הכללי של הבית, כדי לא לפגוע באווירה. כך למשל, דלתות פנים בסגנון עתיק פחות יתאימו לבית שמעוצב בסגנון מודרני, ואילו דלתות בסגנון מודרני יתאימו פחות לבית שמעוצב בסגנון כפרי.

• אחריות – חשוב מאוד לבחור רק דלתות פנים שמגיעות אליכם עם אחריות, על מנת שאם תהיה תקלה כלשהי בדלת יהיה לכם אל מי לפנות וממי לקבל שירות.

• מחיר – כמובן שהמחיר גם הוא מהווה שיקול בבחירת דלתות פנים חדשות, אולם אם יש דלתות שאתם מאוד אוהבים במחיר קצת יותר גבוה, יכול להיות ששווה להשקיע כדי שבבית יהיו דלתות שאתם באמת אוהבים – ללא שום פשרות.

בדקו את כל האפשרויות

בחירת דלתות פנים לבית היא לא דבר של מה בכך, והיא יכולה להשפיע מאוד על העיצוב הכללי של הבית. ההמלצה שלנו היא לא להישאר בכל מחיר עם דלתות הקבלן רק כי הן כבר שם, אלא להתרשם מדלתות פנים נוספות ולבדוק אפשרויות. דלתות פנים מחברה המתמחה בייצורן והמשווקת אותן באחריות, וכמובן – בחירה של דלתות פנים בעיצובים שאתם אוהבים – תשדרג את העיצוב של הבית פלאים. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים