כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

פתרונות מידוף יצירתיים – לכל חפץ בבית

אתם קונים עוד ועוד מוצרים, ונראה שהבית מוצף בחפצים שאין להם מקום קבוע? פתרונות מידוף חכמים וייעודיים יכולים לפתור לכם את הבעיה.

26/12/2012
כיום אנו צורכים יותר מוצרים מאי פעם, ולכול אחד מהם צריך למצוא מקום. בכל בית תמצאו אינספור ספרים, מוצרי טיפוח, בגדים, צעצועים, נעליים ועוד, ורבים מהחפצים הללו יהיו חסרי מקום קבוע, מה שיוצר מראה לא אסתטי והורס את הפונקציונליות של הבית. פתרונות מידוף חכמים יכולים לפתור את הבעיה הזו, ולהוסיף חן למקום שבו היה קודם תוהו ובוהו.

ריהוט מודולרי

ריהוט מודולרי מהווה בדרך כלל מערכת של מדפים, המאפשרת להוסיף או להוריד מקומות אחסון בהתאם לצורך. בזכות הריהוט המודולרי, תמיד תוכלו למצוא מקום לכל חפץ, ותלמדו להעריך את היכולת המופלאה הזו להגדיל את שטחי האחסון כשהמשפחה תגדל ותזדקקו לעוד ועוד מדפים שיכילו את החפצים החדשים שממלאים את כל הבית.

מידוף דקורטיבי

מידוף דקורטיבי


מדפים לבית הם לא רק עניין של הכרח, והם ממלאים גם פונקציה של קישוט. כיום נכנסו לאופנה נישות גבס שונות, המשמשות בין היתר כמדפי ספרים או כמעמדים לחפצי נוי שונים. ניתן ליצור גם שילוב מעניין ביותר של מדפי זכוכית בתוך מתקני גבס, כך שהקלילות של הזכוכית תתרום למראה קליל יותר של מתקן הגבס כולו. באופן כללי ניתן לומר שהמדפים הפכו להיות מעוצבים יותר מבעבר.

סוף מעשה במחשבה תחילה

כשאתם צריכים לבחור מדפים לבית, כדאי לקחת בחשבון מה אתם רוצים להעמיד על אותם מדפים. כך למשל, לא כל מדף יהיה חזק מספיק כדי להחזיק ספרים כבדים. לעומת זאת, בשביל חפצי נוי קלים וקטנים אפשר לוותר על מדפים מאסיביים מעץ מלא.
בנוסף, בבחירת מדפים חשוב להתאים אותם לעיצוב הכללי של החדר. לדוגמה, מדפים שחורים לא יתאימו לחדרי ילדים, המעוצבים בצבעים בהירים ושמחים. לעומת זאת, חדר עבודה שבו שולחן עץ כבד וכיסא מנהלים שחור לא ייראה טוב אם תוסיפו לו מדף לבן עם קישוט של פו הדוב בצד.

פתרון מידוף ייעודי לכל חדר

כיום ניתן למצוא מדפים לבית ממגוון רחב של חומרים, ולכל חדר בבית צריך לבחור מדפים מחומרים שונים. אם אתם זקוקים לפתרונות מידוף לחדר אמבטיה או למטבח, חשוב ביותר לוודא שהחומר ממנו עשוי המדף עמיד בפני מים. מדפי זכוכית לדוגמה ייראו היטב בחדר האמבטיה. מוצרים שעתידים להתווסף לחדרי ילדים צפויים להתלכלך, גם אם תציבו אותם גבוה במיוחד, ולכן כדאי לרכוש מדפים שיהיה קל לנקות אותם, וכאן הפתרון המושלם יכול להיות מדפי פלסטיק. לכל חדר ישנם פתרונות מידוף ייעודיים, והם נועדו להקל הן על האחזקה והן על אחסון החפצים.
מדפים מהווים פתרון אחסנה מעולה לכל חדרי הבית, וכשבוחרים מדפים לבית חשוב להתחשב הן בצרכים הפרקטיים והם בעיצוב הכללי של הבית. המדפים צריכים להתאים לחדר אליו הם מיועדים, כמו כן עליהם להתאים לשימוש המרכזי שלשמו נרכשו.

המאמר באדיבות חברת ארז ריהוט תעשייתי – מדפים ופתרונות אחסון מודולריים
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים