כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ציוד לחנויות בגדים יד שניה

הציוד באמצעותו מציגים את הבגדים בחנות יכול לגרום למשיכת לקוחות לחנות ולהגדלת הרווחים. חשוב לדעת לבחור בפריטים הנכונים ליצירת אווירה מעוצבת ומושכת בחנות היד השנייה שלכם.

07/09/2016

פותחים או משדרגים חנות בגדים יד שניה? כדאי שתשקיעו בציוד

פותחים או משדרגים חנות בגדים יד שניה? כדאי שתשקיעו בציוד
אופן ההצגה של הבגדים הוא קריטי ביותר עבור המכירות בחנות, ועל אחת כמה וכמה אם מדובר בחנות יד שניה, שכן מדובר בבגדים שלעתים קשה יותר למכור. אם אתם מעוניינים בפתיחת חנות בגדים יד שניה או בשדרוג של חנות קיימת שהיא בבעלותכם, חשוב מאוד שתשקיעו בציוד תצוגה מרשים ואיכותי. בחירה בציוד שיציג את הבגדים בצורה נאה תוך הענקת מראה עיצובי לחנות יגביר באופן וודאי את כניסת הלקוחות לחנותכם ואת המכירות שלכם.

חשוב להשקיע בבובות תצוגה

אחד מהפריטים המרכזיים בעולם הציוד לחנויות בגדים הוא בובות התצוגה. בובות אלו מאפשרות להציג את הבגדים בצורה בה הם צריכים להיראות על הגוף, דבר שמושך את הלקוחות אם הבובות מסודרות ומעוצבות בצורה נכונה. בובה לחנות בגדים צריכה לא רק להיות יפה, אלא גם להיות עמידה, שכן היא עשויה לשמש אתכם לשנים רבות. לרוב לא תספיק בובה אחת גם אם מדובר בחנות קטנה – עדיף לקנות מספר בובות וליצור מספר שילובי בגדים על מנת ליצור מראה שימשוך את עיני הלקוחות. כדאי לדעת שבמקומות לקניית ציוד לחנויות בגדים ניתן להשיג מגוון עצום של בובות – החל מבובות פשוטות ללא תווי פנים ועד לבובות עם פנים מושקעות ושיער שנראות כמעט אמיתיות.

מדפי תצוגה מעוצבים יציגו את הבגדים בדרך הטובה ביותר

כמו בכל חנות בגדים, גם בחנות יד שניה יש צורך במדפי תצוגה איכותיים. המדפים צריכים להיות מעוצבים בצורה כזו שמאפשרת גישה נוחה הן לקהל הלקוחות והן לעובדים. מעבר לכך, העיצוב צריך להבליט את הבגדים ככל הניתן ולאפשר את סידורם בצורה אסתטית. זהו אחד מפריטי הציוד לחנויות בגדים החשובים ביותר ויש להשקיע בו חלק ניכר מהתקציב שמיועד לעיצוב החנות. כאשר מדובר בחנות יד שניה, מומלץ למצוא מדפים בסגנון כפרי או וינטאג' יותר, שיתאימו להלך הרוח הכללי של החנות.

מתלה תצוגה חיצוני – פריט חובה

כיוון שבחנויות יד שנייה לעתים קשה יותר להשיג לקוחות לעומת חנויות בגים רגילות, מומלץ תמיד להציב מתלה בגדים מחוץ לחנות, שיוכל לגרום ללקוחות לרצות להיכנס אל החנות שלכם. מדובר בפריט לא יקר במיוחד שסביר להניח שיחזיר במהרה את ההשקעה בו. כאשר אתם קונים ציוד לחנויות בגדים, כדאי שתשימו לב שהמתלה החיצוני שאתם קונים עשוי מחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד גם בשמש חזקה ובחום וקור קיצוניים. המתלה הזה בהחלט אמור לשמש אתכם לאורך זמן רב.

ציוד שיסייע לכם במכירת פריטים קטנים

חנויות בגדים יד שנייה שמות דגש רב על מכירת אביזרים משלימים, כמו תכשיטים, תיקים, סיכות לשיער, נעליים וכדומה. על מנת שהלקוחות ישימו לב לפריטים אלו, חשוב להשקיע בהשמת מקום מתאים לתצוגה שלהם. ברגע שאתם הולכים לקנות את הציוד לחנות הבגדים שלכם, אל תשכחו לקנות כמה עמדות תצוגה לאביזרי אופנה. מומלץ להתאים את העמדות האלו לקו העיצוב הכללי של החנות – בדרך כלל מדובר בקו וינטאג' עם שימוש בחומרים טבעיים, כמו עץ ומתכת.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים