כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

שירות שליחת מסמכים עם שליח

שירותי שליחויות יכולים לסייע לנו במגוון רחב של מקרים בהם אנו מעוניינים בהעברת דבר מסוים ביעילות ובמהירות לנמען.

26/09/2016

שירותי שליחויות בתחום שליחת מסמכים

שירותי שליחויות בתחום שליחת מסמכים
שירותים אלו רלוונטיים ביותר לתחום שליחת המסמכים, בייחוד כאשר מדובר במסמכים דחופים אשר אנו זקוקים לטיפול מהיר בהם, אך גם מחויבים להעביר את המקור לאדם אחר. שירות שליחת מסמכים עם שליח יכול להיות רלוונטי לנו במגוון מקרים:

נושאים משפטיים

אחד התחומים בהם בולט בייחוד כי השימוש בשירות שליחויות לשם העברת מסמכים יכול לסייע לנו רבות הינו תחום המשפטים. לעיתים קרובות, כאשר אנו צריכים להעביר מסמכים משפטיים, נצטרך להעביר בצורה מהירה ביותר את המסמך המקורי לבחינתו או לחתימתו של לקוח. היעזרות בשירות כזה מאפשר לנו לא לבצע את העברת המסמכים בעצמנו, כך שאנו יכולים גם להעביר ללקוח את המסמכים במהירות וביעילות, וגם להתפנות לטיפול בנושאים אחרים חשובים לא פחות.

חברות

חברות רבות עוסקות בהעברת מסמכים שונים בעבודתם השוטפת- העברת מסמכים בנקאיים ומשפטיים, העברת תלושי שכר ועוד. כלל המסמכים הללו צריכים להגיע ליעדם במהירות, תוך שמירה על חיסיון בנוגע לתוכן המסמך, ולכן נרצה להיעזר בשירות מקצועי לשם כך. שליחת מסמכים אלו בעזרת חברת שליחויות מוכרת ואמינה מאפשרת לנו לוודא את הגעת המסמכים בזמן לכל יעד, תוך שמירה על שלמותם ותוכנם, ואף קבלת אישור מהשליח על הגעת המסמכים ליעדם.

מסמכים סודיים

מסמכים צבאיים, ביטחוניים, כלכליים וכדומה, הינם כולם מסמכים בעלי רגישות מסוימת, אשר לא נרצה שיגיעו לידיים הלא נכונות, בין אם פיזית ובין אם באמצעים דיגיטליים. מכאן, נהוג להעבירם רק באופן ישיר ולא לשלוח אותם באמצעים כגון מייל או פקס. שירות זה יכול להיות רלוונטי ביותר במקרים אלו, ומאפשר לנו להעביר את המסמכים מיד ליד, מבלי שיעברו דרך אמצעים אלקטרוניים אשר חושפים אותם לגניבה והעתקה.

חתימה ידנית

מסמכים רבים מחייבים אותנו לחתום באופן ידני עליהם- מסמכים בנקאיים, מסמכי רכישה גדולים, חוזי שכירות ועוד. במקרים אלו אנו יכולים לבחור בין הגעה למקום בו המסמך נמצא לשם חתימה עליו, לבין שליחת המסמך אלינו ובחזרה ליעדו בעזרת חברת שליחויות, דבר אשר חוסך לנו זמן יקר רב. באופן זה אנו יכולים לחתום על מסמכים מסוג זה בכל מקום בו אנו נמצאים, מבלי להיות מחויבים בהגעה למקום בו ניפקו אותם.

שירות שיכול להיות רלוונטי לכל אחד מאתנו

בין אם אנו משתמשים בעבודתנו במסמכים משפטיים רבים, מנהלים חברה או פשוט צריכים לחתום על מסמך כלשהו בצורה ידנית, אנו יכולים להיעזר בשירות זה, שירות אשר חוסך לנו זמן רב ומקל עלינו ביותר בהתנהלות היומיומית בנושא העברת המסמכים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים