כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כיצד להתקין דשא סינטטי על משטחי בטון

מעוניינים להתקין דשא סינטטי, אך המצע שעומד לרכושתכם הינו מצע בטון ולא אדמה? אל דאגה! להלן כל מה שאתם צריכים לדעת אודות התקנת משטחי דשא מלאכותי על בטון

30/10/2016
דשא סינטטי יכול לשדרג את המראה של כל גינה ביתית או מבנה ציבורי. קיימים סוגי קרקע שונים והתקנת הדשא הסינטטי תתבצע בהם בצורה אחרת - התקנת דשא סינטטי על משטחי בטון שונה מהתקנת דשא סינטטי על האדמה החשופה. תהליך התקנת דשא סינטטי על משטחי בטון הינו קצר ופשוט בהרבה, משום אחידותו וחלקותו של משטח הבטון ביחס לאדמה לא מעובדת. כעת נפרט את שלבי ההתקנה השונים.

כיצד להתקין דשא סינטטי על משטחי בטון

• פרישת מרבד הדשא: יש לפרוס את מרבד הדשא הסינטטי על השטח המבוקש לריצוף. מרבדי הדשא הסינטטי מגיעים ברוחב שני מטרים וארבעה מטרים. במידה ואתם פורשים יותר מיריעה אחת, יש לבצע תחילה חיתוך והתאמה של היריעות לגודל המשטח.

• חיתוך המרבד: לאחר הפרישה יש לחתוך את יריעת הדשא בהתאם לגודל המשטח.

• הדבקת המרבדים: במידה ופרשתם יותר מיריעה אחת, יש להדביק את היריעות השונות זו לזו. יש לוודא כי היריעות חופפות זו לזו ואינן עולות אחת על השנייה או מותירות מרווח ביניהן. בצעו את ההדבקה בצורה הכי פחות גלויה לעין. קיימת חשיבות מכרעת לכיוון אליו פונים הסיבים, משום שהוא משפיע על צבע המשטח. במידה ותתקינו שני מרבדי דשא סינטטי הפונים לכיוונים מנוגדים, הצבע ייראה לא אחיד.

• קיבוע: יש לקבע את יריעות הדשא הסינטטי לבטון באמצעות יתדות או מסמרים שאינם מחלידים במגע עם מים. וודאו כי הקיבוע מבוצע בהקפדה וכהלכה וכי כל צדדי המרבד מהודקים ומתוחים.

• הברשת הדשא הסינטטי: בסוף ההתקנה יש להבריש את הדשא באמצעות מברשת חשמלית ייעודית, כנגד כיוון הסיבים, על מנת להעמיד אותם ולהעניק להם מראה ייצוגי.

• התבוננות והתפארות: הביטו במעשה ידיכם! טפחו לעצמכם על השכם והזמינו חברים להתרשם מיצירת האמנות המרשימה שלכם. כעת תוכלו להנות מערבים שקטים בגינתכם, להזמין חברים ומשפחה ולהשתעשע עם הילדים על הדשא הרך והנעים שלכם.

תנו לאנשי המקצוע לעשות את העבודה עבורכם

למרות שהשלבים נדמים כפשוטים לביצוע, מדובר בעבודה שיש לבצע בהקפדה רבה. תוכל לחסוך לעצמכם את הזמן על ידי שכירת שרותיהם של אנשים המתמחים בהתקנת דשא סינטטי.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים