כרגע באתר
2
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לעיצוב דירה עם כלב

עיצוב דירה יכול להיות מתיש וארוך, המשלב בחירת צבעים לקירות, בחירת רהיטים תואמים ומחשבה על פרקטיקה אל מול אסתטיקה. אבל הדבר יכול להיות גם נושא קליל, אם לומדים כיצד פרטים קטנים יכולים להפוך את הדירה או הבית שלכם למעוצב, ללא השקעה כספית גדולה ובלי לבזבז זמן רב.

15/11/2016

הקשיים במגורים עם חיית מחמד

הקשיים במגורים עם חיית מחמד
חיות מחמד, כלבים וחתולים לרוב, מסבות לנו אושר, חום והנאה. גידול חיית מחמד מעניקה לנו תחושת שייכות, קרבה והענקה, אשר לרוב לא מושגים כאשר גרים לבד. אך גידול חיית מחמד בדירה מכילה גם חסרונות וקשיים, ביניהם לכלוך ושערות הממלאים את הבית, חוסר היכולת להציב ריהוט נמוך והצורך במחשבה מעמיקה מאחורי כל פריט שנכנס לבית. איך בכל זאת ניתן לעצב את הבית כאשר מגדלים כלב או חתול? טיפים בשורות הבאות.

החזיקו בשואב אבק

שואב אבק, על אף היעילות הרבה שבו, הוא לא מוצר בסיס בכל בית. בתור בעלי דירות ומגדלי חיות מחמד, מומלץ שתחזיקו בשואב אבק בכדי לדאוג לניקיון הדירה באופן כללי והשטיחים המרפדים את רצפת ביתכם. שטיחים הם פריט עיצובי קל ליישום (ולרוב גם לא יקר) אשר בשילוב עם שואב אבק בדירה יכול להוות פתרון עיצובי קלאסי, חיוני ויעיל.

בחרו רהיטים גבוהים

רהיטים לטעמכם הם דרך מצוינת לעצב את הדירה או הבית באופן פרקטי. הבעיה מתחילה כאשר הכלב שלכם מגיע לאותם רהיטים, נושך או שורט אותם או לחלופין מפיל מהם חפצים, ומחרב את הפריטים שהשקעתם זמן ומחשבה בבחירתם וקנייתם. דרך טובה להתמודד עם בעיה זו היא לרכוש רהיטים גבוהים, שכלבכם או כל חיית מחמד אחרת שתחזיקו לא יגיעו אליהם ולצייד את רגליהם בכיסויים מפלסטיק, שלא ייהרסו בעקבות השריטות והנשיכות.

צרו פינה ייעודית ומעוצבת בבית לכלב

כאשר חיית המחמד שלכם מרגישה שאין לה את הפינה הפרטית שלה בבית, היא תחפש את המקום שלה בכל רחבי הדירה. צרו עבורה פינה ייעודית, שתהווה עבורה מקום מפלט ותחליף מתאים על פני כל אזור אחר בבית. בנוסף, תוכלו להפוך את הפינה האישית של חיית המחמד שלכם לאזור מעוצב בפני עצמו, שישתלב עם שאר חלקי הדירה באופן שיחמיא לה. כך, תיצרו גם פינה מעוצבת שתועיל לייפוי הבית וגם אזור שימושי עבור חיית המחמד.

השתדלו להוציא את הכלב טרם עזיבתכם את הבית

זהו אמנם לא טיפ עיצובי, אך הוא בהחלט יתרום לשימור עיצוב הבית שלכם. דאגו להשאיר את הכלב או החתול מחוץ לבית לפני שאתם יוצאים ממנו. במרפסת או בחצר, חיית המחמד שלכם תרגיש הרבה יותר בנוח, וגם תחוש פחות צורך להחריב את הרהיטים והפריטים הדקורטיביים בדירה. חנכו את חיית המחמד בצורה הזו, שתגרום לה להבין כי יש לה פריווילגיה שהיא נמצאת בין כתלי הבית ועליה לשמור על טיב הרהיטים בה ולא להרסם.

עיצוב הדירה הוא מגוון, החזקת חיית מחמד אין שניה לה

את הבית או הדירה ניתן לעצב במגוון דרכים וצורות. לא צריך להיות מעצב גדול או בעל טעם מיוחד בכדי לקנות שטיחים מיוחדים או פריט דקורטיבי כזה או אחר. חיית המחמד שלכם, כמוהה אין עוד הרבה. השתדלו למצוא את הדרכים לשלב בין הרצון לעצב את הדירה שלכם באופן ייחודי לבין הרצון שלכם להחזיק בחיית מחמד ולטפל בה כיאות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים