כרגע באתר
7
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מטבחים – חידושים וטרנדים לשנת 2016

בשנת 2016 נוספו מגוון חידושים וטרנדים בתחום המטבחים. כתבה זו מציגה מספר חידושים שימושיים ומעניינים במיוחד.

28/11/2016

שנה מוצלחת במיוחד בתחום המטבחים

שנה מוצלחת במיוחד בתחום המטבחים
שנת 2016 עשתה רק טוב למטבחים. הטרנדים והחידושים שנכנסו למטבח הייתה עצומה. חידושים אלו עשו רק טוב למשקיעים ולמוכרים שחיפשו דרכים לעלות את שווי הדירה ומטבחים מעוצבים שהשקיעו את מיטב החידושים שיצאו בשנת 2016 עשו רק טוב. אז מה היה לנו השנה?

ארונות ושטחי אחסון

אחד החידושים לשנת 2016 היא הוספת קרש מסתובב לתוך ארונות המטבח. אם שנת 2015 הייתה ייחוsית בהוספת פרזולים ומדפים נשלפים, השנה אופיינה בהוספת קרב מסתובב נשלב המאפשר ניצול מיטבי של שטחי האחסון בארונות. טרנד נוסף בתחום הארונות הוא השימוש במדפים פתוחים. אם בעבר כלי האוכל היו סגורים מאחורי דלתות או קלפות, הרעיון העיצובי העדכני הוא השארת הפריטים הללו חשופים לכל. העיצוב החדש מאפשר חסכון בזמן אך היא פחות מתאימה למי שחושש שאבק יצטבר על הכוסות והצלחות שלכם.

מטבחים חכמים

טרנד לשנת 2016 הוא הפיכת הבתים לחכמים יותר. המכשירים החשמליים בבתים חכמים ניתנים לשליטה באמצעות הטלפונים הסלולריים. מטבחים לא יצאו מן הכלל ביכולת התחכום והשליטה. תאru לעצמכם שאתם יכולים לשלוח הודעה מהטלפון שנקראת בתנור, להדליק את התנור בדרך מהעבודה כדאי לחמם את ארוחת הערב. בשנת 2016 ניתן לקנות מכישרים חשמלים למטבח שם מתקשרים עם הרשתות החברתיות ויכולים לציין לנו תזכורות כשאנחנו אוכלים במטבח.

עיצוב ברזים וכיורים

מבחינת עיצוב כיורים וברזים, הפתיעה השנה האחרונה בכיורי גרניט לעומת השימוש בכיורי קוריאן או כיורים מאורכים בצורת שוקת. מבחינת עיצוב כיורים, ארה"ב הובילה את המהפכה של כיורים כפולים במטבח וכפי שארה"ב הובילה את המהפכה בכיורים היא עכשיו חוזרת אט אט לכיור בודד במטבח. לא ברור איך הטרנד ישפיע על עיצוב מטבחים בישראל שבה שומרים על כשרות והבדלה בין חלב לבשר.

מקרר יינות

השילוב של אי במרכז המטבח הוסיפה שטחי אחסון נוספים. שטחים אלה הובילו בשנת 2016 לפתרונות יצירתיים כמו הוספת מקרר קטן לירקות בלבד או מקרר יינות. מרתפי יינות היו מאוד נפוצים באוכלוסייה אמידה אך בישראל ששטח הבית לא מאפשר מרתף יינות ייצר ניצול בשטח אחסון קטן מתחת לאי במטבח בצורת מקרר יינות. המקרר מאפשר אחסון קטן ונוח למספר יינות בטמפרטורה הנקבעת מראש.

משטחי מטבח מעוצבים

משטחי המטבח בשנת 2016 הפסיקו להיות משטחים נטולי צבעים וגוונים. לא משנה אם העיצוב של המשטחים במטבח צפוי להיות משטח גרניט או קוורץ, רוב המשטחים אופיינו בשבירת העיצוב השמרני של גוון אחד בלבד במשטח. הגרניט אכן צובר תאוצה בבתים רבים ולמרות שמחירו גבוה ממשטחים מוכרים כמו קוריאן ושיש הוא הפך להיות מבוקש מאוד בשנת 2016. אנחנו מניחים כי לקראת שנת 2017 הארונות יהיו בעלי צבע יחיד ללא מרקמים וצבעים שונים ואילו משטחי העבודה יהיו מגוונים ועשירים בצבעים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים