כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ריהוט משרדי - חדש או יד שניה?

במאמר זה נתמקד ביתרונות והחסרונות בין ריהוט משרדי חדש או יד שניה. לכל ריהוט חדש או ישן יש את היתרונות והחסרונות שלו ואנו נביא לפניכם את הפרמטרים החשובים בהשוואה בין סוגי הריהוט השונים.

07/12/2016

קנייה של ריהוט משרדי

קנייה של ריהוט משרדי
קנייה של ריהוט משרדי לארגון או לעסק היא קנייה שצריך להקדיש הרבה מחשבה לפני שמבצעים אותה. ככל שיש יותר עובדים במשרד כך כמובן שההוצאה הכספית עלולה להיות גבוהה יותר, יחד עם זאת כיום ישנן לא מעט דרכים איך לצמצם את ההוצאה הזאת אך מבלי להתפשר על האיכות והמראה המצוין של פריטי הריהוט הנרכשים. אחת מאפשרויות אלה היא רכישה של ריהוט משרדי יד שניה, כלומר ריהוט שעשו בו שימוש ואין הוא חדש לגמרי. ישנם יתרונות וחסרונות לכל קנייה וחשוב לתת את הדעת על כל אחד ואחד מהם.

ריהוט משרדי יד שנייה

כאשר הריהוט הנמכר כיד שניה הוא ריהוט במצב ראוי ואפילו טוב מכך – אין סיבה שלא להעדיף אותו על פני קנייה של ריהוט חדש. במקרים רבים אין חשיבות רבה למראה של פריטי הריהוט ובעצם מה שמנחה את מנהל המשרד או מי שאחראי על הקנייה – זה התקציב שהועמד לצורך כך וכל חסכון יתקבל בברכה ובשמחה. מכיוון שמדובר בפריטי ריהוט משרדי, כלומר כאלה הנמצאים בשימוש על ידי אנשים בוגרים – בדרך כלל לא קורים להם נזקים או תקלות חמורים הנראים כלפי חוץ ובהחלט אפשר לעשות בהם שימוש חוזר.

מהם היתרונות של ריהוט משרדי חדש לעומת ריהוט משרדי ישן?

היתרונות של ריהוט משרדי חדש לגמרי ידועים וברורים מאליהם – מדובר בפריטי ריהוט שיוצרו או הוזמנו באופן מיוחד בטרם הרכישה, הם מגיעים ארוזים ועטופים לבל ייגרם להם נזק, גם אם מינימלי ומכיוון שהם חדשים לגמרי תהיה עליהם אחריות של היצרן או של החברה המשווקת. יחד עם זאת – אי אפשר להתעלם מהחיסרון הגדול והוא המחיר הכספי שעלול להיות גבוה מאד ולחרוג מהתקציב שהועמד לטובת הרכישה על ידי בעלי העסק או הארגון.

חוסכים כסף בקניית ריהוט משרדי יד שנייה

כיום ישנה מודעות ציבורית רחבה מאד לתחום הרכישות והמכירות יד שניה. אנשים רבים עושים שימוש בדרך מכירה וקניה זו וחוסכים כך כסף רב. אין שום סיבה ששיטת קניה ומכירה זו לא תיקח חלק גם בתחום העסקי של ציוד וריהוט משרדי. דבר נוסף שחשוב וכדאי לקחת בחשבון הוא שפריטי ריהוט הנרכשים מיד שניה אינם מעוצבים באופן אישי, כלומר אי אפשר לבחור אותם על פי עקרונות של עיצוב או התאמה אישית למשרד החדש, מה שעלול במקרים מסוימים להעיב על הרכישה ולהביא לידי כך שהמשרד לא ייראה בדיוק כפי שבעל המשרד רוצה או מצפה.

מהי ההחלטה הנכונה?

כאשר מתלבטים בין קניית פריטי ריהוט משרדי חדשים או יד שניה צריך לחשוב על מכלול הפרמטרים בטרם מקבלים את ההחלטה הנכונה. אין ספק שבחירה של ריהוט חדש לגמרי תשקף באופן ישיר ונאמן את השקפת העולם של מנהל העסק והבחירה תוכל להיות הרבה יותר אישית. ההחלטה תצטרף להיות מוכרעת על סמך שיקולי טעם אישי ותקציב.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים