כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

התאמת חברת שליחויות לעסק שלך

בעבר, בכדי להעביר מכתב או מוצר כלשהו, היה צורך בעגלה רתומה לסוסים, בעגלון אך מאז המצאת כלי הרכב ושכלולם לכדי שימוש נרחב ונפוץ, השתנה הדבר מן הקצה אל הקצה.

20/12/2016
חברת שליחויות, היא המצאה שבאה למעשה לענות על הצורך ההולך וגובר שלנו בתקשורת שאינה על בסיס מידע בלבד ובזמן ההולך ופוחת שלנו בתור חברה מערבית שרק הולכת ומתקדמת. אם מדובר בחומר מסווג שמסוכן שיסתובב ברשתות גלויות, בחומרים מוחשיים שאין אפשרות להעבירם באמצעי התקשורת או במוצרים פיזיים שמשמשים אותנו כל העת, חברות השליחויות הן המענה המתאים. כאשר אתם בוחרים חברת שליחויות שתבצע בשבילכם שליחות כזו או אחרת, חשוב שתשכילו לעמוד על הדברים שמהותיים בהעברה הספציפית.

בין הקריטריונים המשפיעים ניתן למנות:

• היעד שאליו מיועד המשלוח

לא כל חברות השליחויות משנעות חבילות לכל המרחקים. חברות מסוימות מחזיקות רק אופנועים למשלוחים קצרים בתוך העיר בעוד שאחרות מחזיקות ציי משאיות ואף ספינות למשלוחים בין עירוניים וטרנס אטלנטיים. בחרו את חברת שליחויות בהתאם למרחק המשלוח ולדחיפות ההעברה שלו. סביר שחברה גדולה, שברשותה כלי רכב רבים וגדולים יותר, תשלח מוצרים למרחקים ארוכים יותר ובמהירות רבה יותר מאשר חברה קטנה. חברה קטנה לעומת זאת, סביר שתגבה מכם מחירים נמוכים יותר כאשר מדובר בשליחויות קטנות וקצרות יותר, משום שיש בידיה האמצעים (כלומר, כלי רכב קטנים) להעביר את המשלוח שלכם בזול יותר.

• גודל המוצר או המוצרים המועברים

קריטריון זה הוא למעשה ההמשך הישיר של הבא לפניו. גודל המוצר או המוצרים וכמותם, גם הוא משפיע רבות על הבחירה בחברת שליחויות. מוצרים רבים, מוטב שיישלחו על ידי חברה שיש בידה רכב גדול למשלוחים, לעומתם מכתבים או מידע כתוב שאתם מעוניינים לשלח במהירות מוטב שיישלחו באופנוע שהוא קטן יותר אך זמין עשרות מונים מרכב או משאית לצרכים מסוג אלה.

רצוי שתבחרו בחברה האמינה ובעלת הניסיון הרב ביותר

בסופו של יום, בתור בעלי עסק או אנשים פרטיים, הצורך ההולך וגובר שלנו בחברות השליחויות הרבות עלול לבלבל לעיתים, בשל כמותן הרבה של אותן חברות. כאשר בוחרים חברת שליחויות, הדבר החשוב ביותר הוא להבין מה הם הצרכים שלכם בתור לקוחות ובעלי עסקים ובחירת החברה על פיהם. ומבין כל החברות שעומדות בדרישות שלכם, מוטב להיוועץ במכרים ובהמלצות בכדי לבחור בחברה המקצועית והאמינה ביותר, שתעביר את סחורתכם במהירות וללא פגע.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים