כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

גמ"ח המרת קלטות וידאו

למי מומלץ לבצע המרה של קלטות וידאו?

26/12/2016
כל אחד אשר ברשותו אוסף נכבד של סרטי וידאו ביתיים המוקלטים על גבי קלטות וידאו ודאי חשב לעצמו מה יקרה כאשר יעלמו מכשירי הוידאו מן העולם. לא רחוק היום בו יקרה דבר כזה, ואז גם כל אותם זיכרונות נעימים יעלמו כליל. המרת קלטות וידאו מומלצת לכל מי שמעוניין להפוך את הזיכרונות שלו לקבצים דיגיטליים, זמינים ובאיכות גבוהה. טקס העלייה לתורה של הבן שלכם, אירוע הברית של הנכד הראשון – כל אירוע מרגש אותו הנצחתם באמצעות צילום וידאו ניתן להפוך כעת לקובץ דיגיטלי נגיש.
כדי לתכנן את תהליך ההמרה של קלטות הוידאו מבעוד מועד, לפני שתגלו כי אחת הקלטות הלכה לאיבוד במעבר הדירה האחרון. כמו כן, דאגו לבצע את ההמרה רק אצל חברה בעלת מומחיות וניסיון בתחום.

המרת קלטות וידאו לקובץ דיגיטלי מאריכה את חיי הזיכרונות שלכם

• אל תיתנו לזיכרונות הטובים ללכת לאיבוד

המרת קלטות וידאו אל קבצים דיגיטליים מונעת מן הקלטת, ועמה הזיכרון, ללכת לאיבוד. במהלך מעברי דירה או סתם בין הארגזים והארונות הרבים בבית נוטות קלטות שכאלה ללכת לאיבוד. כאשר יהיה ברשותכם עותק דיגיטלי של הסרט תוכלו להיות רגועים שהוא תמיד איתכם.

• עותקים דיגיטליים נגישים בקלות

בשונה מקלטת וידאו אשר דורשת גישה למכשיר וידאו ולטלוויזיה, צפייה בסרטים המצויים על גבי דיסק DVD או בעותק דיגיטלי על המחשב הנה פשוטה וקלה הרבה יותר.

• שדרוג איכות הסרט המקורי

בתהליך ההמרה של הקלטת ניתן לבצע תיקוני איכות שונים, ובכך לשדרג את איכותה של ההקלטה המקורית. בנוסף, תוכלו לבצע עריכה של קטעים מיותרים ובכך להפוך את הסרט קצר ונוח יותר לצפייה.

האם ניתן לבצע המרה של קלטות וידאו במחיר מוזל?

ברחבי הארץ ניתן למצוא מוסדות גמ"ח (גמילות חסדים) שונים אשר מציעים שירותי המרת קלטות וידאו במחיר שווה לכל נפש. כחלק מהסיוע לנזקקים, חלשים או למשפחות מרובות ילדים הזקוקות לסיוע, מציעים ארגונים ועסקים אלו המרה של קלטות וידאו במחירים זולים ומשתלמים. ההכרה בכך שמדובר בשירות שיכול לסייע למשפחות רבות הופכת אותו לזמין ולנגיש הרבה יותר, גם למי שידם אינה משגת שירותים כאלה בדרך כלל.
המאמר באדיבות חברת זיכרון צילומי
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים