כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כמה כללי ברזל לפני בחירת עורך דין תעבורה

עבירות תנועה בישראל

19/01/2017
עבירת תנועה מוגדרת כעבירה על כללי השימוש בכלי תעבורה, הקבועים בחוק. עבירות התנועה נבדלות בדרגות חומרתן והעונש הצפוי על העבירות הוא בהלימה לדרגת החומרה. במקרים בהם נדרש אדם לעמוד בפני בית משפט עקב עבירה תנועה, מומלץ שייעזר בעורך דין מומחה לייצוג.

• מי הוא עורך דין תעבורה ומה תפקידו?

עורך דין לדיני תעבורה הינו עורך דין שהתמחה בדיני תעבורה, מכיר אותם על בוריים, מכיר את הפסיקה בנושא עבירות תנועה ומתמחה בתחום כולו- מחקיקה עד פסיקה וייצוג לקוחות. תפקידו של עו"ד תעבורה הוא להעריך את הסיכויים של מואשם בעבירת תנועה ולשקול דרך פעולה משפטית אשר תפחית בעונשו של הנאשם ובמקרים מסוימים, תוכיח את חפותו בעזרת ראיות, היקשים לפסקי דין קודמים הוכחות המעוגנות בחוק.

• בחירת עורך דין המתמחה בדיני תעבורה

בבחירת כל עורך דין, ועורך דין לדיני תעבורה בפרט, מומלץ מאד לבדוק המלצות קודמות של קליינטים שנעזרו בעבודתו המשפטית. המלצות קליינטים לרוב משקפות את אופי העבודה של עורך הדין, רמת ההצלחה שלו כשניצב בפני בית המשפט ויחסו ללקוח. שנית, מומלץ לבחון את אחוזי ההצלחה של עורך דין תעבורה דרך פסקי דין וסטטיסטיקות שונות, לפיהן ניתן אולי לנבא את ההצלחה במשפט המסוים.

• פתיחות ושקיפות- כללי מפתח חשובים להתנהלות מול עורך דין תעבורה

חשוב לדעת, במסגרת תהליך בחירת עורך דין תעבורה, כי מערכת היחסים מולו צריכה להיות פתוחה ושקופה, וזאת על מנת למנוע "הפתעות" מול בית המשפט ולנצח במשפט בצורה הטובה ביותר. לכן, חשוב לבחור עורך דין אשר יש איתו חיבור אישי טוב ושמשרה אווירת ביטחון ורוגע.

לא להתפשר כשמדובר בחפותכם

היות ועורך דין תעבורה הוא הגורם המרכזי שיכול להביא להכרזה על חפות במקרים של אישום שאינו צודק, או במקרים אחרים להפחתה משמעותית של העונש על עבירת תנועה מסוימת, חשוב מאד לא להתפשר ולזכור את כללי הברזל בהליך בחירת עורך הדין המתמחה בדיני תעבורה, שכן כשחפותכם או חירותכם מונחים על הסף, אין פשרות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים