כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ניקיון לאחר שיפוץ דירה

אחרי שיפוץ אנשים רוצים להיכנס לבית המשופץ שלהם אבל צפויה להם הפתעה מכל הלכלוך שהשאירו אחריהם המשפצים. לשם כך זקוקים לשירותי ניקיון לאחר שיפוץ.

15/02/2017

מעבר לדירה שאינה נקיה

מעבר לדירה שאינה נקיה
דמיינו את התרחיש הבא: בני זוג שעומדים להתחתן מחכים לרגע שהדירה תסיים את השיפוץ כדי שיוכלו להכניס את הרהיטים. הכל מוכן והעמידה בזמנים מושלמת, אבל ברגע שהשיפוץ מסתיים והם מתכננים להכניס את הרהיטים הם מגלים שהדירה נראית מזעזע. אבק פזור בכל עבר וחומרים שונים פזורים על הרצפה, גם עיתונים ובקבוקים מפוזרים ברצפה ונדמה שעבודת הניקיון בעצמה תיארך זמן רב. אכן סיטואציה לא נעימה, אבל בדיוק בשביל זה יש שירותי ניקיון בתים לאחר שיפוץ.

למה לא לנקות לבד?

אנשים רבים חושבים שלנקות לבד את הדירה או הבית שלכם לאחר השיפוץ זה הרעיון הטוב ביותר, כי זה יחסוך כסף ואולי אפילו זמן אבל הם לא ידועים שבכך הם עלולים לגרום נזק. הדירה לאחר השיפוץ היא מאוד עדינה וצריך לנקות אותה בצורה מקצועית כדי לא להשאיר סימנים. אם תנסו לקלף לכלוך שנתקע על הפאנלים והתייבש אתם עלולים לשרוט אותם או להרוס מהצבע של הקיר. אם תבצעו את הניקיון בצורה לא נכונה והלכלוך יתקשה, בעתיד יהיה הרבה יותר קשה לנקות את זה מבלי לגרום נזק חמור יותר. הפניה למקצוענים היא חיונית על מנת שתקבלו את הדירה שלכם נקיה מבלי בעיות.

פניה לחברת ניקיון – המינימום שאתם יכולים לעשות

חברות ניקיון המבצעות ניקיון בתים לאחר שיפוץ יודעות לטפל במקרים כאלו בצורה הטובה ביותר. העובדים המנוסים עברו הכשרה מתאימה וניקו בתים רבים לפני כן. בנוסף לכך, חברת הניקיון מעמידה להם תנאים וקווים מנחים שעליהם יפעלו על מנת שהניקיון יבוצע במקצועיות ובאחריות. לא רק זאת, שאם תנסו לנקות בעצמכם סביר להניח שלא יהיו לכם את הכלים והחומרים המתאימים כדי לבצע את העבודה. חברות הניקיון מספקות את החומרים והכלים האיכותיים ביותר לטיפול בסוג העבודה תוך דאגה לאיכות הסביבה.

אז מתי לפנות לחברת ניקיון?

חשוב מאוד במקרים בהם אתם משפצים את הדירה, לבדוק האם ניקיון הדירה לאחר השיפוץ כלול במחיר ובעבודה. אסור להשאיר דברים פתוחים במיוחד כשאתם תלויים בלוח זמנים קבוע. לא כל חברת ניקיון תוכל לספק לכם את השירות מהיום להיום ולכן יש דברים שצריך לתכנן מראש. אם חברת השיפוצים לא מבצעת עבורכם את הניקיון חשוב מאוד שתקבעו עם חברת ניקיון כשתקבעו תאריך לחברת הניקיון כמה ימים לפני סיום העבודה ועדיף שתוסיפו עוד כמה ימים אקסטרה במידה ולא תהיה עמידה בזמנים מצד חברת הניקיון.

כשמתכננים נכון הרווח כולו שלכם. עכשיו תוכלו להיכנס לדירה משופצת ונקיה ללא תקלות לא צפויות וכאב ראש. כל האחריות על הניקיון והדאגה עבורכם לקראת המעבר תהיה תלויה בחברת הניקיון שתספק לכם אחריות וביטחון. זו לא הבית הראשון שחברות הניקיון מנקות במקצועיות וזה לא הבית האחרון.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים