כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

הובלת רהיטי יוקרה בתל אביב

הובלת רהיטי יוקרה הינה הליך שצריך לחשוב עליו פעם ואולי פעמיים לפני קבלת החלטה עם איזו חברת הובלה אנו נעבוד. חשוב שנבדוק ניסיון, ביטוח לרהיטים אלו, ועוד.

28/02/2017

כיצד ניתן להוביל רהיטי יוקרה

כיצד ניתן להוביל רהיטי יוקרה
כשעוברים דירה או כשקונים ריהוט שעתיד להיות אצלנו בבית, בסלון או בחדר השינה, אנו רוצים לדעת שהוא מגיע בשלום. בדרך כלל סכום הכסף שמושקע בריהוט אינו קטן ודאי לא כשמדובר בריהוט יוקרה. הדבר הנוסף שצריך לקחת בחשבון לפני שסוגרים על הובלת רהיטי יוקרה בתל אביב או בחיפה היא העובדה שריהוט זה עדין מאוד.

מהו ריהוט יוקרתי ומה הסיכון בהובלתו?

הריהוט יכול לכול ויטרינות מעוצבות ושבריריות, ספות עור, כורסאות מעץ שעלול להישרט או להישבר ועוד. ההובלה יכולה להתבצע או בהובלות קטנות, כך כל רהיט מובל בנפרד, או כחלק מהובלה גדולה שיכולה לעלות פחות אך אולי ליצור סיכונים. כדי להגיע לבחירה הטובה ביותר, צריך להתייעץ עם חברת ההובלות כדי שהיא תיתן את חוות דעתה לגבי הנושא ותסביר לכם על סוגי ההובלות השונות שהיא מציעה.

אלו שירותים כוללת הובלת רהיטי יוקרה?

הובלת יוקרה יכולה לכלול מספר רב של רהיטים כמו סלון גדול או פינת אוכל מעוצבת, אל מול פריט אחד בודד כמו כורסת עיסויים או ארון ילדים חדש.
כשמדובר על רהיטי יוקרה, האריזה והעטיפה חייבת להיות מושלמת. אף אחד לא רוצה לקנות ספת עור יוקרתית ולגלות שהיא קרועה כשהיא מגיעה לדירה שכן סיבוכים כאלה עם חברת ההובלות ועד שתקבלו פיצויים, אם בכלל יכסו את העלות של הספה שאי אפשר לתקן, יכולים להיות ארוכים ומייגעים.

הסיוע והשירות בהובלת רהיטי יוקרה

כחלק משירותי הובלות בתל אביב כמו בכל הארץ, ולא בהובלת רהיטי יוקרה, ניתנים גם שירותי פירוק והרכבה. שירותים אלו יכולים להיות משמעותיים ביותר כשמדובר בחיסכון בזמן ולוח זמנים עמוס ללקוח שלא יכול לפנות לו שעתיים או שלוש כדי לפרק את הארון ולהכין אותו להובלה, ממש כמו עם האריזה וחיפוש הקרטונים המתאימים.
במידה ומדובר ברהיטים יקרים שצריכים להגיע לפנטהאוז או לאחת הקומות הגבוהות, בררו האם קיימים שירותי מינוף. מנוף מסייע בצורה אדירה למאמץ ההובלה והסבלות וכך ניתן ביתר זהירות, בקלילות וביעילות להרים את הריהוט עד לבית או לפחות עד לגג שיקל על המלאכה.

חשוב לבדוק את הביטוח בהובלת רהיט יוקרה

כשרוכשים הובלה מחברת הובלות, אחד העניינים החשובים ביותר חוץ מסגירת החוזה והתנאים הוא הביטוח. הביטוח יכול להיות משמעותי מאוד ואף גורלי כשמדובר בהובלה יקרה מאוד. אם כך, מה חשוב לבדוק בביטוח? ראשית, שהוא מקיף ומכסה את כל הרהיטים. יש חברות שמבקשות קבלות של הקנייה, כשקונים סלון או ריהוט חדש אין כלל בעיה כיוון שהקנייה טרייה. אך רצוי שתבררו מה קורה כשאין לכם קבלה ולפי מה נאמד הנזק. שנית, חשוב לבדוק מה התנאים גם להרס בלתי הפיך של אחד הרהיטים, כזה שלא ניתן לתקן, אי הגעה שלו במקרים קיצוניים או חבלה, שריטה, כל דבר שפוגע באיכותו. שימו לב שחברת ההובלות כוללת את הביטוח תחת התנאים ולא דורשת תוספת תשלום, הרי כל חברה חייבת לדאוג לציוד שהיא מובילה בלי לדרוש תשלום נוסף.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים