כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לרכישת מדפי קומפקטוס יד שנייה

כל עסק צריך להתאים לעצמו את פתרון האחסון האיכותי ביותר עבורו, ועבור לא מעט משרדים מערכות קומפקטוס הן הפתרון האיכותי ביותר שמספק אחסון יעיל ודינמי במרחב מצומצם יחסית. אם אתם מעוניינים לרכוש מדפים שכאלה מיד שנייה – נבין כיצד תעשו זאת.

25/04/2017

מה זה בדיוק קומפקטוס, ומהם היתרונות של מדפים אלה לעומת אלטרנטיבות?

מה זה בדיוק קומפקטוס, ומהם היתרונות של מדפים אלה לעומת אלטרנטיבות?
כאשר אנחנו מדברים על פתרונות אחסון מתקדמים כגון מדפי קומפקטוס, בעיקר בדגש על כל מה שנוגע ואף קשור לאחסון משרדי, הרי שמערכות של מדפי קומפקטוס מוכיחות את עצמן כמערכות היעילות והאיכותיות ביותר לאורך זמן. אם אתם לא יודעים במה בדיוק מדובר, נסביר כי אלה הן בעצם מערכות אשר מבוססות על מדפים פתוחים או סגורים המותקנים על גבי מסילות, כאשר בכל עת שנרצה נוכל להזיז את המדפים לאורך המסילות בקלות ולהגיע לאזור אחר של שטח האחסון.

שטח האחסון במדפי קומפקטוס

למעשה, גם חדרי אחסון מצומצמים יחסית מנוצלים בצורה מקסימלית מבחינת כמות האחסון – ולא פחות חשוב מכך, מאפשרים גישה נוחה לכל פריט ופריט באחסון. עם זאת, כמובן שלא מדובר במערכות הזולות ביותר בתחום האחסון – ולכן יש גם מי שמחפש אפשרויות של רכישת מדפים שכאלה מיד שנייה. נבין בדיוק כיצד כדאי לעשות זאת נכון.
כמה טיפים לרכישת מערכות המדפים המתקדמות מיד שנייה.

לא רוכשים מוצר לא בדוק

למעשה אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להשקיע במדפי קומפקטוס, גם אם לא במחיר עלות אלא במחיר נמוך יותר שהוא גבוה בפני עצמו, מבלי לבדוק אותם בכוחות עצמכם. אתם צריכים לבחון היטב לעומק את המדפים שאתם רוצים לרכוש – ודאו כי אין נזקים בגוף המדפים, כי כל המדפים זזים בצורה חלקה על המסילות, וכי אין תקלות אחרות שיכולות להעיב על השימוש שלכם במערכות המידוף המתקדמות בהן אתם משקיעים לא מעט.

ודאו את התאמה אליכם

מערכות של מדפי קומפקטוס הן בדרך כלל מערכות שמותאמות בצורה מאוד ספציפית ללקוח מבחינת גודל, היקף וכמובן גובה החדר. משום כך, אין כל ערובה לכך שמדובר במערכת שמתאימה לכם, עד שתבדקו זאת לעומק בעצמכם. עליכם לבצע מדידות של המרחב שאתם מייעדים לאחסון בעסק, ולאחר מכן למדוד את מערכת המדפים בכדי להבין האם מדובר בתשתית מתאימה שאתם יכולים להחזיק.

השוו מחירים בין המוצרים

גם כאשר שאתם רוכשים מיד שנייה, מומלץ ואף כדאי לכם מאוד להשוות מחירים בין מדפי הקומפקטוס שאתם רוצים לרכוש לבין אפשרויות אחרות – חדשות יותר, משודרגות יותר, אשר מתאימות לכם יותר או אפילו זולות בהרבה יותר. לכל אפשרות יש גם את היתרונות הרבים שלה, ואתם צריכים לוודא ולהיות בטוחים שאתם מקבלים החלטה מושכלת ולא קופצים ישר על ההזדמנות הראשונה שנקרית בדרככם.

לכו על בטוח, ותפנו אך ורק לשירות מוביל בתחום מערכות המידוף עבור הצרכים שלכם

כאשר הדבר נוגע לאחסון אפקטיבי במשרד שלכם, הדבר נוגע לאיכות העבודה שלכם כולה. לכן, כשהדבר נוגע לרכישה של קומפקטוס, מיד ראשונה או שנייה – אל תעשו טעויות, ותפנו אך ורק לשירות מקצועי בתחום שיתאים לכם מוצר איכותי במצב טוב.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים