כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

החוקים בפינוי פסולת בבניית בית חדש

בונים בית חדש? אל תשכחו לנקות

20/06/2017
כשאנחנו מקימים בית חדש ההתרגשות בשיאה והציפייה כבר לראות את הבית עומד על קירותיו גדלה מיום ליום. תקופה כזו מצריכה מכם לעבוד עם בעלי מקצוע רבים, קבלני בנייה, אינסטלטורים שיתקינו צנרת איכותית, צבעים לקירות, רצפים והרשימה עוד ארוכה. יש תחום אחד שלא הרבה אנשים מכירים כיוון שהוא לא נוגע אלינו בחיי היום יום אך בכל מה שקשור לשיפוצים בבית או בניית בית חדש אתם חייבים לקחת בחשבון וזה פינוי פסולת. במהלך הבנייה נוצרת פסולת רבה שברובה מכילה קרטונים, עצים, ברזלים, פיגומים לא נחוצים, חצץ והרבה לבנים וכל אלו לא יכולים להישאר באמצע אתר הבנייה ו-ודאי שלא באמצע הרחוב.

כל המידע על תהליך פינוי הפסולת כשבונים בית חדש

• כשאתם מבצעים התקשרות ראשונה עם קבלן בנייה כלשהו, כדאי מאוד שתבדקו מה הוא עושה עם הפסולת. פינוי פסולת אמנם מתבצעת על ידי חברת פינוי פסולת כגון חברת פרח א.ב פינוי פסולת והקבלן הוא זה שאמור ליצור עמה קשר אך מחובתכם כבעלי הפרויקט לדאוג לכך. בסופו של דבר הפסולת תימצא באוזר המגורם שלכם, שאתם חתומים עליו והוא רכושכם על כל מה שמשתמע מכך ואתם אלו שיכולים לספוג דו"חות ולא הקבלן. הקבלנים שבונים את ביתכם רק נותנים לכם שירות וחשוב להבין שבסוף האחריות היא לא עליהם.
• אם אתם רוצים ליצור קשר עם חברה לפינוי פסולת תוכלו לשאול את הקבלן עם מי הוא עובד או לבצע בירור קצר באינטרנט. כשאתם מבררים עם החברה את האפשרות לפינוי הפסולת חשוב מאוד לשאול אותה באיזו תדירות היא מגיע לפנות ולאן היא מפנה. ישנם אתרי פינוי פסולת רבים בארץ וחלקם בלתי מורשים. אם אתם לא רוצים להיות שותפים למעבר על החוק ולפגוע בצורה קשה בסביבה כדאי שתתעניינו בנתון זה.

איזה סוג פסולת ניתן לפנות?

פינוי פסולת אפשרי לכל סוגי הפסולת אך לפינוי נקי מבעיות בדקו עם החברה שמפנה האם יש לה את הכלים המתאימים לסוג הפסולת הרלוונטי. במקרה של בניית בית חדש הפסולת היא פסולת יבשה של חצץ, אפר ובטון וגם אתרי פינוי הפסולת צריכים להתאים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים