כרגע באתר
7
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טעויות נפוצות באריזה לפני מעבר דירה

מעבר דירה היא תקופה לא פשוטה וכדי לעבור אותה בשלום יש כמה משימות שחשוב לבצע בזמן. סדר פעולות נכון והיכרות עם טעויות נפוצות שמשפחות רבות מבצעות, יעזרו לכם לצלוח את המעבר בצורה הכי חלקה שיש.

15/11/2017

זה לא המקום והזמן לטעויות

זה לא המקום והזמן לטעויות
כול אחד מאיתנו אוהב להשתקע במקום מסוים, זהו טבע האדם, אך כשאנו צריכים לעבור דירה יש הרבה דברים חיוביים שבגינם אנו מבצעים את המעבר, למרות שהתהליך קשה וארוך. בית גדול יותר לגור בו, שכונת מגורים טובה יותר או קרבה להורים, כל אלו הם יתרונות משמעותיים ביותר. עם זאת, מעבר דירה יכול להפוך לסיוט כאשר מבצעים מספר טעויות חמורות ביותר שמכבידות מאוד על כל הפעולות שצריך לבצע למעבר בטוח ומוצלח. הטעויות הללו יכולות להיות בכל אחד מהשלבים, מחיפוש ארגזים למעבר דירה ועד למועד המעבר שלא תמיד הולם את הצרכים המשפחתיים.,

אסור לזלזל בשלב האריזה

יש הרבה טעויות שאפשר לבצע אך מהטעויות המפורסמות ביותר שיש הן טעויות אריזה. אנשים רבים מייחסים חשיבות שולית לאריזה שנבצע לפריטים הכי חשובים שלנו אך במבט לאחור, כשנגרם נזק לפריט מסוים, אנו מבינים עד כמה זה חשוב אך בנקודת זמן זו ההבנה הזו כבר לא תעזור לנו. חשוב להכיר את כל הטעויות האלו ולעשות הכול כדי להימנע מהן וכך תדעו שגם הפריטים שלכם יגיעו בשלום וגם הסידור לאחר מכן בעת פריקת הארגזים יהיה פשוט הרבה יותר להתחלה רכה.

טעויות נפוצות באריזה לפני מעבר דירה

הטעות הראשונה שאנשים מבצעים בעת האריזה היא אי היעזרות בשירותי אריזה מקצועיים. שירותי האריזה הם מהשירותים החשובים ביותר שיכולים להפוך את חוויית המעבר כולו להרבה יותר פשוטה ובטוחה. קח ובחשבון שאם תבחרו בשירותי אריזה, צוות האורזים יגיע כמה ימים לפני מועד ההעברה, לפי כמות וסוג הפריטים שיש אצלכם בבית, וכך זמן רב ייחסך לכם. במקום להיכנס לטלטלות ולאי עמידה בזמנים בתקופת המעבר ולהיות שרויים בלחצים רבים, העלות של השירות תהיה משתלמת מאוד.

אריזה מקצועית

מעבר לכך ששירותי אריזה חשובים מאוד לחיסכון בזמן ולנוחות מירבית, רק אריזה מקצועית יכולה לספק אריזה בטוחה. האריזה לא אמורה רק לרכז את כל הפריטים שלכם בקרטונים כדי שיהיה נוח להעביר אותם אלא אמורה לספק הגנה מפני פגיעות. אל תשכחו שהקרטונים הללו יעברו דרך לא פשוטה מהבית שלכם עד למדרגות, ואז העמסה למשאית שנוסעת בכבישים מהירים ולאחר מכם פריקה והעלאה, יכול להיות במדרגות ויכול להיות במנוף. כל הטלטלות והחבטות שיקבלו הפריטים שלכם יהיו שוליות עם אריזה נכונה.

חשיבות בחירת סוג הקרטון

חיפוש ארגזים למעבר דירה לכאורה נראה כמו חיפוש פשוט שייגמר תוך כמה שעות אך מהר מאוד תגלו שלא רק שזו משימה מסובכת שיכולה גם להיות יקרה, היא מורכבת יותר. יש קרטונים בגדלים ובסוגים שונים וצריך להתאים את הפריטים לסוג הקרטון. יש סוגי אריזות שונות שבכלל למגיעות בצורות אחרות, כמו גלילים לפוסטרים או אריזות שמרופדות בבד לפריטים שבירים וכמובן ציוד אריזה נוסף כמו ניירות עיתון או ניילון עם בועות אוויר. את כל אלו צריך לארגן מראש או לדאוג שחברת ההובלות תסדר אותם.

לארוז ולסדר בצורה הנכונה ביותר

גם אם יהיו לכם ארגזים למעבר דירה ותשתמשו בשירותי האריזה של חברת ההובלות לא יהיו לכם חיים פשוטים בלי לתכנן היטב את הסידור, גם באריזה וגם בפריקה. ראשית, חשוב להקדיש למשימות האלו מספיק זמן. פנו זמן מהעבודה יומיים לפני מעבר הדירה ותארזו את כל החפצים האישיים שלכם, כאשר כל קרטון מכיל ציוד מחדר אחד. סמנו אותם, עם פתקים או בצבעים וכך גם הסידור ביעד החדש יהיה פשוט הרבה יותר, כאשר גם הוא דורש מכן לפנות זמן.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים