כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

האם ניקיון משרדים מוביל לעבודה טובה יותר?

.

16/10/2013
כאשר אתם מונים את היתרונות המרכזיים בהזמנת שירות מקצועי של ניקיון משרדים, סביר להניח שהסיבות הרגילות הן עלו אשר עולות בראשכם - הרצון הטבעי של כולנו לעבוד בסביבה נקיה, הריח הנעים שיהיה במשרד, העבודה שהלקוחות שייכנסו למשרד יקבלו רושם ראשוני טוב יותר, והיכולת לקבל בסופו של דבר מענה מקצועי במיוחד דרך אנשים אשר מתמחים בתחום הניקיון. עם זאת, חשוב מאד להבין כי שירותים מקצועיים של ניקיון למשרד, תורמים רבות גם למידת המקצועיות, הדיוק והחריצות של העובדים במשרד עצמו! אז מה בעצם הקשר בין סביבה עבודה נקיה, לבין חריצות ותפקוד יעיל של העובדים?

אווירה טובה מובילה לעבודה טובה

אווירה טובה מובילה לעבודה טובה
● יוצר אווירה טובה - אתם מן הסתם מודעים לכך, שניקיון יעיל של המשרד גורם לכך שנעים יותר לשבת במשרד, נוח יותר לשבת במשרד, וכל החוויה של העבודה הופכת להיות יותר טובה עבור העובדים שלכם. מחקרים הוכיחו והראו, כי אנשים אשר עובדים בסביבה שאותה הם תופסים כנעימה מבחינה פיזית גם מתפקדים בצורה טובה יותר. חשבו על עובד שכל היום מריח ריחות לא נעימים ומסלק אבק וחרקים - למול עובד שנהנה משולחן נקי, מרצפה מצוחצחת ומריח נעים - ברור שגם הרצון שלו לעבוד יעלה תוך זמן קצר.
● חוסך בזמן - שירות של ניקיון משרדים בעצם מוריד מהעובדים שלכם את האחריות לניקיון כללי של המשרד. נכון שהם עדיין יצטרכו לשמור על רמה בסיסית של היגיינה, אבל ככלל משימות כמו ניקיון שירותים או פינוי פחים ומאפרות ייחסכו מהם. הדבר גם יסייע להם להקדיש יותר זמן לטובת העבודה עצמה, וגם בעצם מעלים תחושות של מרירות. לעתים עובדים שצריכים לעסוק גם בניקיון, חשים שזה לא מתפקידם, וכך גם תפוקת העבודה שלהם פוחתת, וזאת בניגוד לעובדים שנותנים להם לעשות את הדבר שלשמו הם נשכרו.
● סביבת עבודה מסודרת - בשירות של ניקיון משרדים, המשרד מקבל כתף תומכת שמסייעת לו לשמור גם על הסדר והארגון בתוכו. כאשר בסוף של יום הפחים מרוקנים, השולחנות נקיים והרצפה מבריקה, הדבר יוצר סביבה שגם נוח יותר לשמור בה על הסדר, בנוסף לניקיון. עובד שרואה שהסביבה שלו נקייה וסטרילית, יאות יותר לשמור על השולחן האישי שלו מסודר. אין צורך כמובן לציין עד כמה הסדר הוא קריטי לעבודה יעילה ומדויקת.

יש לכם הרבה מה להרוויח

אם כן, כאשר אתם שוקלים את העלות מול התועלת, בהזמנת שירות של ניקיון משרדים, חשוב להכניס את מרכיב התפוקה של העובדים לתוך המשוואה. יש כמובן להניח, כי העלות של השירות המקצועי אמנם תשפיע על הוצאות המשרד. עם זאת, כאשר אתם מסתכלים על עמודת הרווח, יש להסתכל כאן על רווח שמגיע מכמה מקורות שונים - גם הלקוחות שלכם יוכלו להיכנס למשרד נקי ונעים, וכך יקבלו רושם חיובי, אך גם העובדים, שיעבדו בצורה טובה, יעילה וחרוצה הרבה יותר. כך בעצם, תפוקת העבודה במשרד תגדל הרבה יותר - מה שישפיע על הרווח הסופי.

נכתב באדיבות גיל נועם- ניקיון משרדים
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים