כרגע באתר
7
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

5 פריטי חובה לגינה המושלמת

כל גינה יכולה להפוך למושלמת בלבד שיופיעו בה כל אחד מהאלמנטים הבאים ובהתאמה אישית – ג'קוזי, גריל גז, תאורה, ריהוט גן ופרגולה. במידה והפריטים הללו (או לפחות חלקם) יופיעו בגינתכם, תוכלו להפיק ממנה את המקסימום הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונאלית. ולא, זה לא כל כך יקר כמו שמקובל לחשוב.

20/01/2014

ג'קוזי לגינה

אחד הדברים היותר מפנקים שכדאי ומומלץ להרשות לעצמכם הוא מתקן ספא יעיל, מעוצב ואלגנטי בחצר שלכם, או במילים אחרות- ג'קוזי בגינה. הג'קוזי מהווה כמעין אמבטיה גדולה אשר בה זורמים מים חמים כך שתמיד חם ונעים להשתכשך בה ולהתפנק על הזרמים החמים. ניתן למצוא ג'קוזי לגינה בגדלים שונים כאשר ככל שהג'קוזי גדול יותר, כך הוא מתאים ליותר רוחצים וכמו כן, זקוק למערכת הספק חום גדולה יותר ומנועי שאיבה חזקים בהתאם. ג'קוזי לגינה יכול לעלות בין אלפי שקלים בודדים לעשרות אלפי שקלים, ניתן להתקין אותו בתוך האדמה או מעליה, לחפות במעין פרגולה קטנה או לתחום בגדר. ג'קוזי מאפשר רחצה לילית נעימה ביום ובלילה, בקיץ ובחורף. בשביל מה צריך צימר בכלל? כך לדברי נועם מנכ"ל דרים גארדן משווקי ג'קוזי ספא מבית קלדרה

גריל גז

טעם הבשר שנשרף אשר כולל גם תערובת ארומאטית של חומרי הבערה והגחלים אינו ערב לחיך וגם אינו טוב לבריאות. כנ"ל גם לגבי העשן והמאמץ הגדול הכרוך בלנפנף ולהתלכלך. לא עוד! כיום ניתן לרכוש גריל גז וליהנות ממטעמים צלויים מבלי להשתמש בגחלים וחומרי בערה, ללא עשן וללא לכלוך. גריל הגז מחובר למיכל גז נישא, נדלק בלחיצת כפתור ומסוגל לגרום לפיזור חום אחיד על פני כל סמ"ר של משטח הצלייה. עלותו של גריל גז טוב נעה בין מספר אלפי שקלים (2000 בערך) ועד למחירים הגבוהים יותר אשר מאפיינים גרילי גז יוקרתיים שהוכנו מחומרים ברמה גבוהה ומעוצבים בצורה מיוחדת. חשוב לבחור גריל גז בעל BTU גבוה כאשר הערך המתקבל בחלוקת ערך זה בשטח המשטח ייצא לפחות 18.

תאורה לגינה

תאורה חשובה ביותר לעיצוב הגינה המושלמת, בדיוק כמו תפקידה בעיצוב של פנים הבית. גופי תאורה ייעודיים יעזרו לכם ליצור את האווירה המתאימה בחצר בכל צורך שהוא כגון גופי תאורה ישירה להארה מקסימאלית, תאורת אווירה (בעוצמה חלשה), תאורה צבעונית להארת אלמנטים מיוחדים בגינה כגון צמחייה, תאורה סולארית לסימון השביל, תאורת אבטחה (בעלת חיישני תנועה) ועוד.

ריהוט גן

ריהוט גן איכותי יכול לעשות את כל ההבדל בין נוחות הישיבה בגינה לבין זניחתה. מספר רב של אפשרויות עומדות בפנינו לבחירה והן משתנות בהתאם לסוג הריהוט והחומרים השונים. ניתן לשלב בגינה ריהוט עשוי עץ, אלומיניום, זכוכית, ראטן סינטטי, פופים ושילובים של כל אלו. ריהוט גן יוקרתי יהיה איכותי הן מבחינת הייצור (ויחזיק מעמד שנים רבות) והן מבחינת העיצוב והייחודיות שלו.

פרגולה

פרגולה
חם לכם בקיץ ורטוב וקר בחורף? במקום להשתמש בגינה רק כאשר התנאים ממש מתאימים, ניתן להתקין בה פרגולה ולמצות את השימוש בה עד תום. ניתן למצוא פרגולות ממספר סוגים אשר נבדלים בצורת הבנייה (פרגולה עומדת לעומת תלויה למשל) והחומרים המשמשים לבנייתן וישנן לא מעט כאלו כגון עץ, עץ מלא, פולימר סינטטי (זול ואמין!), אלומיניום, פלדה ועוד. ניתן ליצור פרגולות עם סוככים קבועים או מוסטים, ידנית או חשמלית.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים