כרגע באתר
6
4
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

5 טיפים לבחירת בית דפוס לעסק בתל אביב

תל אביב היא המרכז הכלכלי, המסחרי והתרבותי של ישראל ויש בה ביקוש גבוה לשיתופי פעולה בין בעלי עסקים ובתי דפוס. הבעיה היא שבתל אביב גם יש הרבה תחרות והמון נותני שירותים, לכן חשוב לעשות בחירה נכונה. לפניכם 5 טיפים שיכולים לסייע:

16/12/2018

1. בדיקה של סל השירותים ותחומי התמחות

1. בדיקה של סל השירותים ותחומי התמחות
הדרך הטובה ביותר לסנן בין בתי דפוס בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ היא באמצעות בדיקה של סל השירותים ותחומי התמחות. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל בתי הדפוס מבצעים את אותם שירותים. יש בתי דפוס שמתמחים בדפוס דיגיטלי, בהדפסות פרוצס ובהדפסה על קנבס, ולעומתם בתי דפוס שמציעים שירותים כגון הדפסה אמנותית, דפוס בלט והדפסה על זכוכית. כל בית דפוס בתל אביב רשאי לבחור את תחום ההתמחות שלו – אך האינטרס שלכם הוא לוודא שאותה התמחות עולה בקנה אחד עם הצרכים הקיימים של העסק.

2. התחייבות לזמינות ועמידה בלוח זמנים

בתחום הדפוס אין מקום לפשרות בנוגע לזמינות ועמידה בלוח זמנים. עיכוב בהפקות דפוס עלול לגרור את העסק שלכם להפסדים ולפגוע במוניטין שלכם מול הלקוחות. מנגד, עמידה בלוח זמנים תאפשר לכם לעקוב מקרוב אחר הפקות הדפוס ולחסוך זמן והוצאות. מבחינתכם, הדגש צריך להיות על קבלת התחייבות בית דפוס תל אביב לעמידה בלוח זמנים. את ההתחייבות הזו ניתן לקבל בכתב או בעל פה, בהתאם לניסיון הקודם שלכם עם בית הדפוס. כמו כן, הזמינות של בתי דפוס תלויה בשאלה האם הוא מקבל פניות 24 שעות ביממה, באמצע השבוע בלבד או גם בימי שישי בבוקר.

3. השוואת מחירים

תל אביב נחשבת לעיר יקרה אך אין סיבה שתשלמו מעל המחירון בשביל לקבל שירותי דפוס. בחירה נכונה של בית דפוס מחייבת אתכם לפיכך לבצע השוואת מחירים, כמו גם להביא בחשבון את ההבדלים בין אלו שנגבים בתל אביב לבין ערים אחרות. את זה ניתן לעשות באמצעות אתרי אינטרנט, רשתות חברתיות ופורומים מקצועיים. אם רוצים לקבל הצעת מחיר ספציפית על פרויקט מיוחד, ניתן ליצור קשר טלפוני עם בית דפוס בתל אביב או לשלוח מייל. כך מוודאים שהצעת המחיר זהה לאופי הפרויקט ומונעים הפתעות לא נעימות של הרגע האחרון.

4. פרויקטים קודמים בתחום הדפוס

היתרון של השוואה בין בתי דפוס הוא שאפשר לראות דוגמאות מפרויקטים קודמים ולהסיק מתוכן לגבי פרויקטים עתידיים. במילים אחרות, כל בית דפוס בתל אביב שמכבד את עצמו ישמח להראות לכם דוגמאות לפרויקטים שהוא ביצע. את הפרויקטים אתם יכולים לראות באתרי האינטרנט של בתי הדפוס או בביקור במשרדים. במידה ובחרתם להשתמש בפרויקטים קודמים כדי לבחור בית דפוס, שימו לב בעיקר לפרטים הקטנים. בדקו האם הפרויקט נעשה לפי דרישות הלקוח, האם הצבעים חדים והאם הדפים איכותיים. זכרו שפרויקטים קודמים יכולים ללמד אתכם הרבה על היכולת של בית דפוס לעמוד בדרישות שלכם ולחסוך מכם עוגמת נפש.

5. המלצות

סביר להניח שרוב בעלי העסקים יבחרו בית דפוס בתל אביב לפי המלצות. בעלי עסקים מעדיפים להשתמש בהמלצות של קולגות או לקוחות כאשר הם מחפשים בית דפוס, במטרה לחסוך לעצמם זמן יקר. חוץ מזה, בתי דפוס מעריכים המלצות והם יודעים שניתן להיעזר בהן כדי לדעת עד כמה בתי דפוס מסוימים ראויים לאמון שלהם. לבסוף, את ההמלצות ניתן לקבל בצורה דיסקרטית עוד לפני שיוצרים קשר עם בתי דפוס ולפעמים אפשר גם לערב חברים ובני משפחה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים