כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

הרצאות העשרה למנהלים

הרצאות העשרה למנהלים, כמו גם הרצאות באופן כללי, הן כלי מצוין להרחיב את האופקים. הן יכולות להועיל לכל עסק וחברה מכיוון שהשקעה במנהלים מניבה בסופו של דבר תוצאות באפקטיביות הניהול של העסק. למדו על הרצאות יעילות במאמר הבא.

04/04/2019

יציאה מהקופסה והרחבת אופקים

יציאה מהקופסה והרחבת אופקים
רובנו נסגרים בתוך הקופסה המחשבתית, אנו חיים וחושבים במסגרת החיים שאנו מכירים, החיים של ההוויה היום יומית שלנו, בבית ובמקומות העבודה. הקופסה המחשבתית עלולה להיות מסוכנת מכיוון שהיא מגבילה לנו את המחשבה. כאשר אנו נתקלים בבעיה אנו מנסים להתמודד איתה במסגרת הכלים והמושגים שאנו מכירים, כלומר בעזרת מה שיש לנו בקופסה, אך מה אם הפתרון נמצא במקום אחר?

היתרונות שבהרצאה ע"י גורם חיצוני

הרצאות העשרה למנהלים יכולות לעסוק בנושאים שונים, על פי תחומי העניין או הצרכים של העסק. כל הרצאה אשר מועברת על ידי גורם חיצוני היא מעשירה ומרחיבת אופקים - היא מאפשרת לנו לזכות בתובנות חדשות. הרצאה טובה יכולה להוציא אותנו מהקופסה המחשבתית, או לפחות להרחיב אותה.

השקיעו במנהלים

אילו מנהלים תרצו לראות בעסק שלכם? האם תרצו לראות אותם שבויים באותם דפוסי המחשבה, או האם תרצו שהיו רחבי אופקים אשר יכולים לראות את האתגרים הארגוניים מפרספקטיבות אחרות ואפילו בלתי שגרתיות. מנהלים המסוגלים להביא פתרונות יצירתיים הם בדיוק מה שהעסק צריך ולכן חשוב מאוד להשקיע בהם, הן באמצעות הרצאות העשרה למנהלים, אך גם בדרכים אחרות אפשר.

הרצאות מעשירות

על מנת להעשיר את עולמם בארגון, מומלץ לחשוף אותם להרצאות בנושאים שונים. ההרצאות לא נועדו אך ורק בשביל לספק ידע תאורטי או כלים מעשיים, במקרים רבים הרצאות מעוררות את הרגש, פותחות את הראש ומעניקות השראה - משם יגיע השינוי, גם האישי וגם הארגוני. אז אילו הרצאות ניתן להעניק למנהלים על מנת להעשירם ועל מנת לתת להם כלים חדשים, להלן מספר רעיונות.

הרצאה על אושר

כאשר אנו מדברים על הרצאות מעוררות ההשראה, הרצאה על אושר היא דוגמה טובה. כל אחד מאתנו מחפש את האושר, אך בדרך כלל אנו מחפשים אותו במקומות הלא נכונים. הרצאה על אושר מפי אחרים, אשר אולי מצאו את האושר בצורה לא שגרתית, יכולה להיות הרצאה מאירת עיניים. הרצאה שכזו מדגימה בדיוק את ההתעלות על דפוסי המחשבה המקובלים. זוהי הרצאה מומלצת מאוד למנהלים ולכל אנשי הארגון.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים