כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

הובלת קראוונים וצימרים

הובלות לעתים יכולות להיראות לכם פשוטות מאוד רק כי חברה מקצועית מבצעת אותן. עם זאת, בפועל זה יכול להיות מסובך. חברת הובלות לעתים תצטרך להתמודד עם הובלות כבדות כמו צימרים וקרוואנים. כיצד זה מתבצע ולמה יש בזה צורך?

14/08/2019

מתי צריך להוביל קרוואנים וצימרים?

מתי צריך להוביל קרוואנים וצימרים?
הובלת קרוואנים וצימרים נדרשת כדי לשנע אותן אל המקום בו הם צריכים לשמש את הלקוחות לנופש. צימרים נפוצים מאוד בישראל ואפשר למצוא אותם לא רק באזור ירושלים אלא גם באזור הצפון, ים המלח והנגב. הצימר לרוב יהיה עשוי מעץ, ובמקום לבנות אותו במקום בו הוא אמור להיות מה שיכולה להיות משימה הרבה יותר יקרה ומסובכת, אפשר פשוט להוביל אותו אל המקום בו הוא צריך להיות בעזרת משאית גדולה. כמובן שגם המשימה הזו מסובכת אך בהשוואה לבנייתו במקום נחסכות בעיות רבות. גם קרוואנים מובלים מאותה הסיבה אם כי הם יהיו פשוטים יותר בגלל שיש להם גלגלים.

מי יכול לבצע הובלות כבדות כאלו?

הובלות כבדות כמו של צימרים וקרוואנים לא כל חברה יכולה לבצע וכמובן אין שום יכולת להוביל אותם באופן שאינו מקצועי. אפילו אם יש לכם משאית משלכם או רכב חזק שכביכול יכול לגרור את המבנים הכבדים הללו לא כדאי לכם לבצע את המשימה אם אין לכם ניסיון. ביצוע הובלות כבדות כמו אלו יכול להיות מסוכן מאוד, קרוואן או צימר ששווים כבר עשרות אלפי שקלים יכולים להיפגע מאוד והנזק יהיה יקר הרבה יותר מעלות ההובלה. לכן כדאי לפנות לחברת הובלות בירושלים שלה יש את הכלים, הידע והניסיון כיצד לבצע את את העבודה על הצד הכי טוב שיש.

מהן השלבים בביצוע הובלה כבדה?

השלב הראשון הוא תכנון. יש צורך להבין מה גודל הצימר או הקרוואן שיש להוביל, מאיפה יש להוביל אותו ולאן. כך יהיה נוח יותר לקבוע את כלי ההובלה וכמובן את המחיר. את הקרוואן או הצימר יש להעמיס על משאית פתוחה. למשאית זו יש מנוף עגורן שיתפוס אותה באמצעות שרשראות שיתפסו את המבנה במקומות המתאימים לכך, שתוכננו מראש, בידיעה שהמבנה יצטרך לאפשר את הובלתו. אחרי עיגון המבנה אל המשאית היא תחל בנסיעה עד ליעד שם המנוף יפרוק אותו במקום המדויק בו הוא צריך להיות.

מה העלות של העברת צימרים וקרוואנים?

שינוע של צימרים וקרוואנים יכולות לעלות בין מאות ועד עשרות אלפי שקלים והמחיר המדויק יינתן רק אחרי שקלול של כל הפרמטרים. לכן אי אפשר לדבר על המחיר המדויק כי הרי קרוואן ששוקל 2 טונות לא יובל במחיר דומה לקרוואן ששוקל 5 טונות, צימר שעובר מירושלים לים המלח לא יעלה כמו צימר שעובר מחיפה לירושלים וכן הלאה. העלויות של הובלות אלו לא מושפעות רק ממשקל המבנה, הגודל שלו ומרחק השינוי אלא גם ממועד ההובלה, שכן בחורף הרבה יותר זול לבצע שינוע בגלל שהביקוש נמוך. כמובן שיש שוני רב בין העלויות גם מבחינת תמחור החברות ולכן יש לסקור את השוק.

מה חשוב לבדוק לפני בחירת החברה?

לפני שבוחרים חברה בירושלים לביצוע הובלה כבדה כמו של צימרים וקרוואנים חשוב מאוד לבצע השוואה מקיפה בין חברות נוספות בשוק. אמנם אי אפשר לבדוק את כל חברות ההובלות שפועלות בירושלים כי תצטרכו לזה כמה ימים טובים אך מספיק לבחור את המרשימות ביותר מבחינת רושם ראשוני, ניסיון ושירות, ולאחר מכן תוכלו להתעמק בפרטים הקטנים יותר. תצטרכו לבדוק מה המחירים שהחברות מציעות לכם, עד כמה הן מנוסות בהובלות מסוג זה שאינן נפוצות כמו משרדים או דירות, האם הן מעניקות אחריות, האם יש הסכם שינוע מפורט בכתב וכן הלאה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים