כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

שילוב טכנולוגיה בעיצוב הבית

סגנון עיצוב מודרני מתאפיין בקווים נקיים ובמינימליזם, מראה פשוט ונקי וגם שימוש בחומרים "קרירים" כמו זכוכית או מתכת (אלומיניום, נירוסטה). עם זאת, ככל שישנה התקדמות בטכנולוגיה, יש לנו יותר ויותר מכשירים בבית. היום ישנם אמצעים איך לשלב אותם בסגנון עיצוב הבית:

28/10/2019

לפתוח את התריס ולראות כלי המטבח

לפתוח את התריס ולראות כלי המטבח
פתיחת התריס מגלה לרוב את הנוף בחוץ. לתריס יש היום תפקיד נוסף. יש לכם מדפים חשופים במטבח שעליהם חפצים שעושים בלגן בעיניים? התקנת תריס על יחידות האחסון והמדפים במטבח תאפשר את חשיפתם רק בשעת הצורך, כשבכל זמן אחר תקבלו מראה נקי. כמובן שזהו תריס אלקטרוני שמופעל באמצעות שלט. התריסים נעים על מסילות אלומיניום דקות כך שפתיחתם גם שקטה. אם זה לא מספיק, ניתן להאיר את יחידת המדפים עם תאורת לד.

יחידות מעוצבות לאחסון כבלים ועוד

כאמור, ככל שאנו מתקדמים מבחינה טכנולוגית יש לנו יותר מכשירים שאליהם נלווים עזרים נוספים. רובנו לא מסתפקים בקניית טלוויזיות סטנדרטיות אלא מחפשים טלוויזיה חכמה ואז נדרשים יותר כבלים, מערכת שמע טובה, סטרימר ועוד. ישנם היום מזנונים עם יחידות אחסון מעוצבות בהם מוטמעות כבר מערכות שמע ומולטימדיה, ישנן יחידות אחסון אלגנטיות לכבלים ועזרים אחרים, או אפשרות להתקנת הכבלים בצורה מסודרת בגוף הרהיט.

להעלות קומה את מכונת הקפה

ממש כפי שבבניין מגורים ישנן קומות, כך תוכלו לעשות גם במטבח שלכם. עוד ועוד מכשירים חשמליים מצטברים על השיש ויוצרים עומס וגם גוזלים משטח עבודה? היום ניתן לזמן את המכשירים באמצעות מעלון. על המעלון תניחו מכשירים (עד 100 ק"ג) ובאמצעות שלט תעלו או תורידו אותו אל השיש ולמטה. תא המעלון מואר בתאורת לד כאשר הוא מתייצב לשירותכם.

ספרי מתכונים במטבח? לא עוד

בהמשך למעלונים שהזכרנו, במעלונים החדשים ניתן להתקין גם טלוויזיה הנמצאת מאחורי מעטה שקוף. מדובר כמובן על טלוויזיות חכמות בהן תוכלו לראות מתכונים או להשמיע מוזיקה כשהכל נשלט באמצעות מקלדת אלחוטית. גם את הטלוויזיה תוכלו להעלות אל פני השטח או להוריד לפי רצונכם.

המקרר עמוס? יש פתרון

כולנו מכירים את המצב בו עלינו לאחסן מוצרים רבים במקרר והיינו נותנים הכל שיהיה בו עוד קצת מקום. היום ישנם מקררים בהם ניתן להגדיל את שטח המקרר על חשבון שטח המקפיא התחתון בלחיצת כפתור. כך מפסיק המאבק המתמיד בהכנסת מוצרים למקרר. בנוסף, אלה מקררים מוצמדים לקו ארונות המטבח ויש להם גם מראה נקי שיוצר אחידות מלאה עם הארונות ומתמזג היטב לעיצוב ארונות המטבח.

גינה בשטח של מטר על מטר

אם בעבר היה צורך בשטח לא קטן וגם בהרבה אדמה ומים בכדי ליצור גינת ירק, היום ניתן לחסוך במשאבים ובשטח בעיצוב גינה ייחודית: גינה הידרופונית. הצמחים גדלים על בסיס מינרלים וחומרים נוספים הנחוצים לגדילתם. המערכת בה נשתלים הצמחים מכילה מים ממוחזרים, וחומרי הזנה מיוחדים. ניתן לשתול סוגי צמחים שונים כולל ירקות, וכל עוד דואגים להם לאור, אוויר, המים וחומרי ההזנה שבמערכת המיוחדת תוך ניקוז או דישון על פי צורך התוצאות נהדרות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים