כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

5 טיפים לניקיון משרדים יסודי ומקצועי

אין ספק שכולנו מעוניינים לעבוד בסביבת עבודה נקייה ומסודרת, ויתרה מכך - אין ספק שהלקוחות שלנו מעדיפים אף הם להגיע לפגישות בסביבה נעימה ונקייה. להלן 5 טיפים לניקיון המשרד

27/02/2014
המשרד שלכם צריך להיות נקי לכל אורך הדרך. אז לפני שיוצרים קשר עם חברת ניקיון כזו או אחרת, כדאי לבדוק, איך אתם יכולים לשמור עליו נקי?

במידה ואתם מנהלים או אחראים על משרד, חשוב לזכור כי לצד העבודה השוטפת, אחד מן ההיבטים החשובים הוא בשמירה על ניקיון המשרד. הניקיון של המשרד משתלם לכם מכל בחינה - העובדים שלכם נהנים לעבוד בסביבה נעימה יותר, הלקוחות מתרשמים היטב, והכל מתנהל בצורה הרבה יותר נינוחה. חשוב מאד לציין, שמדובר כמובן על עבודת צוות של כל העובדים במשרד. אז איך שומרים על ניקיון?

הטיפים שיעזרו לכם

הטיפים שיעזרו לכם
1. נקו את השולחן בסוף היום - זה אולי נשמע מובן מאליו, אבל תתפלאו שזה ממש לא ברור לחלק ניכר מן העובדים ואפילו המנהלים. שימו לב שלא נשארו פירורי אוכל מיותרים, כתמי קפה שנשפכו, וכו'.
2. שמרו על הציוד האלקטרוני - כדאי לנקות מעת לעת את מסך המחשב, המקלדת, העכבר, וכו'. יש תרסיסי ניקוי ייעודיים לצורך כך.
3. רוקנו פחים - יש פחים קטנים בתוך כל חדר במשרד מן הסתם, ויש כנראה גם פחים במטבחון ובשירותים. כדאי להקפיד על ניקיון יום - יומי שלהם, כדי למנוע מזבל להצטבר.
4. טפלו בארכיון - הארכיון במשרד הוא אולי המקור הבעייתי ביותר לאבק ולכלוך. כדאי לדאוג שהוא יהיה מאוורר היטב, ושגם הוא ינוקה באופן קבוע.
5. שטפו כלים – המטבחון של המשרד שלכם כולל לא מעט כלים מטבע הדברים אשר נערמים מדי יום ביומו. כדאי להסביר לעובדים שבסיום השימוש, כל אחד ישטוף את הכוס או הצלחת שלו. כך, כל אחד יעשה מעט - וכולם ייהנו מכך בסופו של דבר.

אווירה נעימה יותר לכולם

כמובן שמעל לכל, יש להסביר לעובדים במשרד, שניקיון של המשרד הוא אינטרס שלהם. לצד שירותי ניקיון מקצועיים שנדרשים לעתים, הרי שכל אחד מאתנו מופקד על שמירת הניקיון בסביבתו הקרובה, והמשרד לא יוצא מן הכלל.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים