כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

צבע הרכב מתקלף? השתמשו בשמשונית!

השמשונית מהווה פתרון מצוין לשמירה על צבעו של הרכב לאורך זמן

17/09/2014
כאשר אתם מחפשים פתרונות הצללה נוחים לרכב שלכם, חשוב מאד לשים לב שאחת האופציות המובילות והאיכותיות ביותר, היא השמשונית. נסביר, מהי בעצם שמשונית - מדובר על בד מיוחד מאד אשר עשוי מברזנט. בשל התכונות המיוחדות של השמשונית, היא הפכה לאמצעי הצללה מעולה ומצוין, שכן היא עמידה מאד לתנאי מזג האוויר, ונשארת שלמה ואיכותית גם לאחר תקופת שימוש ארוכה למדי. יש גם לציין שטווח המחירים שלה נחשב הוגן למדי, והיא משמשת כיום גופים רבים - החל מאנשים פרטיים, דרך עסקים מגוונים, ועד לגופים ציבוריים ורשויות מקומיות. אז מה חשוב לדעת על השמשוניות, ואיך תוכלו לבחור בסופו של דבר, בשמשונית הטובה ביותר עבורכם?

כל הפרטים שחייבים להכיר

כל הפרטים שחייבים להכיר
● מהו טווח המחירים - כמובן שאם אתם מחפשים מידע על שמשוניות, הרי שמה שמעניין אתכם קודם כל הוא המחיר. באופן כללי, את המחירים לשמשונית קובעים לפי השטח שלה במ"ר, כך שאתם כמובן משלמים יותר, ככל שמדובר על שמשוניות גדולות יותר בין אם זה לרכב או למשאית. המחירים מתחילים ב15 ש"ח למ"ר אחד עבור השמשוניות הפשוטות יחסית, ויכולים להגיע גם למחירים של 50 ש"ח למ"ר אחד. כמובן שי שלא מעט קריטריונים אשר יכולים להשפיע על מחירי השמשוניות, בהם נעסוק מיד.

● משקל השמשונית - כאשר אתם בוחרים שמשונית, כדאי לשים לב בין השאר לפירוט המשקל שלה. לכל שמשונית יש משקל מסוים שקבוע למ"ר אחד. ככל שהמשקל של השמשונית הוא גבוה יותר, כך היא נחשבת עמידה יותר, איכותית יותר, ומתאימה להגנה על שטחים גדולים ורגישים יותר. השמשוניות הקלות ביותר מגיעות במשקל 400 גרם למ"ר, ולרוב הן מיועדות לשימוש ביתי. השמשוניות הנפוצות מגיעות למשקל של 610 גרם למ"ר, וזהו הסוג הנפוץ ביותר - שכן השמשונית מתאימה לכיסוי של רוב השטחים. יש כמובן שמשוניות כבדות יותר במשקל של 650 ואף 900 גרם למ"ר אחד- והן יכולות להתאים לצרכים תעשייתיים או להגנה ברמה גבוהה במיוחד ופחות להצללה לרכבים.

● מי צריך שמשוניות? - כיום קהל היעד של השמשוניות הוא גדול ומגוון למדי. בין השאר, מי שמבקש להפיק אירועים בטבע נדרש למצוא פתרונות הצללה מיוחדים ואיכותיים, והשמשונית מספקת פתרון ראוי. גם כיסוי והצללה לשטחים ציבוריים כמו חוף הים נעשה לעתים קרובות באמצעות שמשוניות. מעבר לכך, גם עסקים רבים שמעוניינים בהפקות אירועים - נדרשים לשמשונית קבועה שתסייע להם.

האם יש סוגים מיוחדים?

כמובן שאם אתם מחפשים שמשונית איכותית, כדאי לדעת שיש גם סוגים מיוחדים שתוכלו להיעזר בהם. כך למשל, תוכלו לבחור בשמשונית עם חומר מעכב בעירה. זוהי השמשונית שמשקלה לרוב 650 גרם לפחות למ"ר אחד, והיא נחשבת יעילה גם להגנה מפני אש לתקופת זמן מסוימת - ומכאן היא יכולה לספק הגנה טובה ואיכותית יותר. יש אף שמשוניות שיכולות להתאים במיוחד לכיסוי של משאיות נוסעות, אשר איכותן היא הגבוהה ביותר שיש.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים