כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

לקנות וילה? לא כזה פשוט...עדות מהשטח

כזוג צעיר, עוד לפני שהפכנו למשפחה עם שלושה קטנטנים, אהבנו לבלות בסופי השבוע בטיולים רגליים בצפון. בקיץ היינו מקימים אוהל באחד מחופי הכנרת ובשעות הקרירות יותר יוצאים לצעידות בסביבה. אנחנו אוהבים את הצפון, אבל העבודה של שנינו הובילה אותנו לחפש דירה באזור אחר, במרכז. אחרי יותר מעשור בעיר הגדולה, החלטנו לעשות את הצעד ולעבור לצפון. חיפשנו וילות בצפון שמתאימות למשפחה עם ילדים וגילינו שהמשימה לא פשוטה!

12/04/2015

מבולבלים מההיצע הרב

יש לא מעט וילות בצפון מסתבר. וילות מסוגננות, מושקעות מאד וגם כאלו שצופות אל הנופים המשגעים שאנו כל כך אוהבים. ההיצע הרב בלבל אותנו לא מעט והקשה על הבחירה. היה חשוב לנו למצוא וילה בצפון שמתאימה לנו בגודלה, וילה שגם תוכל להתאים לנו בעתיד במידה ונחליט להגדיל את המשפחה. בנוסף, גם למיקום של הוילה הייתה חשיבות רבה.

מכיוון שיש לנו ילדים, היה חשוב לנו למצוא וילה במרחק נסיעה קצר ממסגרות חינוכיות, כמו בתי ספר וגם גנים וגם כזו שיש לא רחוק ממנה פארקים או גינות ציבוריות שאפשר לבלות עם הקטנים בשעות אחר הצהריים ובימים חמימים. גם לתקציב שלנו הייתה השפעה רבה מאד על הבחירה וכך גם לסגנון עיצובה.

שנינו אוהבים מאד את הטבע ורצינו וילה עם סממנים מהטבע, וילה באווירה כפרית, וילה שמוקפת בנופים נהדרים וגם אם היא בעיר, היא מציעה אווירה קצת אחרת וסגנון חיים שונה.

סבלנות, אורח רוח וגם סקר שוק הובילו אותנו אל הפתרון

סבלנות, אורח רוח וגם סקר שוק הובילו אותנו אל הפתרון:
החיפוש אחר וילה בצפון היה, כאמור, משימה לא פשוטה. וילות בצפון מושכות אליהן רבים המעוניינים, ממש כמונו, להגשים חלום ולהתגורר באחד המקומות היפים ביותר בארץ. מבחינתנו מגורים בוילה כזו הם כמו חופשה והיה חשוב לנו למצוא את הוילה המתאימה, ללא פשרות!

פנינו לכמה בעלי וילות בצפון, השווינו מחירים, וגם התייחסנו לפרמטרים שונים שחשובים לנו. ביקרנו בכל אחת מהוילות הן בשעות היום והן בשעות הערב כדי להתרשם מהאווירה שבוילה ומהאווירה שבסביבה. החלטנו להקדיש לכך זמן וידענו שסבלנות היא חלק בלתי נפרד מהעניין. המשימה לא הייתה קלה ולא אחת מצאנו את עצמנו מול וילה מקסימה, אך פחות מתאימה. פעמים אחרות המיקום לא התאים, או המחיר. אולם, אחרי זמן מה מצאנו בדיוק מה שחיפשנו.

וילה נעימה, ביתית ומפנקת מאד, וילה במיקום שקט אך כזה שלא רחוק מדי ממרכז העיר. וילה בצפון שמציעה לנו את אורח החיים שרצינו בו, אורח חיים איטי יותר ונכון יותר. כזה המאפיין את הצפון היפהפה והרגוע, אזור שיש לו לא מעט מה להציע.
החיפוש והמסע אחר הוילה היו משתלמים. מצאנו את מה שרצינו. וילה חלומית באזור חלומי עוד יותר!
מאמר זה נכתב על ידי אתר וילות בצפון – האתר הרשמי NorthVillas.co.il
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים